Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môže skončiť tehotenská nevoľnosť aj skôr ako v 12. týždni?

ewellina
5. sep 2012

Máte niekto takúto skúsenosť, že sa tehotenská nevoľnosť vytratila skôr ako až na konci tretieho mesiaca?

zdenka270921
5. sep 2012

mne sa vytratila okolo 9tt, ale potom sa zas vrátila po mesiaci 🙂

luciasveckova
5. sep 2012

MNE SA VYTRATILA AZ NA KONCI 3.mesiaca.u kazdej je to inak

ootaznik
5. sep 2012

u mna trvala cele teho, este v den porodu som zvracala, takze je to vsetko individualne 🙂

katkas1
5. sep 2012

ja som si obe tehu podstivo odzvracala az do porodov, ale aspon som schudla 😀

cerez
5. sep 2012

Jasne, je to individuálne. Mám známu, ktorá zvracala celé tehotenstvo a ešte aj počas pôrodu.

sisulka7
5. sep 2012

mne byvalo tazko asi do 10 tyzdna, ale inak ani pri prvom ani pri druhom tehu, netusim co to je zvracat, takze je to velmi individualne. Kazdeho potrapi nieco ine. Mne jedine co napovedalo, ze som tehotna bolo, ze som nemohla spavat.

bianca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
salma22
5. sep 2012

prve tehu -prvy trimester som nemala ziadne nevolnosti zacalo to az vo 4mesiaci po kazdom jedle a po vsetkych vonach
druhe tehu - prvy trimester som bola na zachode stale a preslo az po 12tyzdni

natalia
5. sep 2012

som v 13tt a nevolnost u mna stale pretrvava som zvedava do kedy.... 😒

gambika
5. sep 2012

pri prvom tehu som ani ziadnu nemala a teraz mi skoncila v 10tt 🙂 - teda zatial dufam ze sa ani nevrati uz.. 🙂

sympa1
5. sep 2012

a co sa na zaklade tychto odpovedi dozvies?... 😕

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danusskaaa
5. sep 2012

u mna ani nezacala 🙂 az cca tyzden pred porodom mi bolo tazko... ale u kazdeho je to individualne. takze nemusis sa stresovat je to normalne, ved kazda je ina!!!!

lucka1987
5. sep 2012

niekedy tehotenska nevvolnost sa vobec u tehotnej zeny neprejavi, a niekedy trva celu tehotnost. je to velmi rozdielne a taketo priznaky sa vobec nedaju selektovat, kedy resne maju zacat a kedy musia skoncit.

usiko
5. sep 2012

vobec to nie je hlupa otazka...mne bolo teraz zle len zhruba 2 tyzdne...uz mi zle nie je, len som unavena, mam pachut v ustach a bolia ma prsia...tiez som sa vystrasila, ze ci je s babatkom vsetko oki, ale to neovplyvnis..o tyzden idem na kontrolu, tak uvidime.....

masinka
5. sep 2012

mam 3 deti, nevracala som ani raz, iba okolo toho 9-12 TT mi byvalo vecer tazsie od zaludka....

javi234
6. sep 2012

Mne nevolnosti skoncili minuly tyzden teda v 10tt a dufam, ze uz sa to nevrati 😉 Ale to je u kazdej zeny ine... Kamoske bolo zle este aj v piatom mesiaci...

malabiba
7. sep 2012

môže sa to stať, ja som nemala vôbec nevoľnosti...buď rada a teš sa 🙂

maggie37
8. sep 2012

mne skončila v 9tt a občas sa ešte objaví ale nie tak veľmi ako predtým

gaby21
8. sep 2012

V tehotenstve je vsetko mozne, kazde je ine, neda sa to porovnavat, teraz ti mozu nevolnosti ustat a znova sa kedykolvek vratit, pre tehotenstvo neexistuje presna definicia, ze teraz toto bude takto a za tri mesiace takto, kazde tehotenstvo je jedinecne a neopakovatelne 😅

biancarv
8. sep 2012

ja som nemala tehotenskú nevoľnosť ani pri prvom a ani pri druhom tehotenstve 🙂

kriketa
5. okt 2012

Presne toto isté teraz riešim aj ja. Som v 9.týždni a cítim sa už oveľa lepšie, ako keby som ani nebola v tom. Najprv ma to vystrašilo, lebo to prišlo tak náhle, ale v pondelok mám kontrolu, tak hádam bude všetko ok.

eviq
5. okt 2012

Mne zvracanie prestalo v 9-10 tt, tiez ma to vystrasilo, ale bolo to v poriadku. Potom uz som nezvracala ale ostalo mi napinanie pri pachoch, jedle, od hladu...az do 16 tt.

jahody11
5. okt 2012

ja som zaciatok mala celkom v pohode, max. mi bolo tazko ale teraz ku koncu katastrofa, dennodenne palenie zahy a zvracanie kazdy druhy-treti den, dokonca som od poslednej poradne schudla 2kg ☹
pritom pri prvom tehu som bola v pohode cely cas... kazde tehotenstvo je fakt ine .... 😕

strapka
5. okt 2012

ja som mala stastie a vôbec som nemala nevolnost,ani teraz a ni pri malej

12smile12
5. okt 2012

U mna , čo sa nevolnosti v tehotenstve , tak to by som podla toho ani nezbadala , ze som tehotna .. ani raz mi zle nebolo , chvalabohu 🙂

ivanecka86
28. dec 2013

Prvé tehotenstvo som mala ranné nevoľnosti do 12tt.A teraz čakám druhé dieťatko 🙂 ,som v 10tt a nevoľnosti mi zatiaľ skončili.Je to naozaj individuálne u každej ženy.

maribell
28. jan 2014

mne byvalo tiez zle prve tehu asi do 12tyzdna a toto tehu do 9teho tyzdna 🙂 ...

olivs
2. mar 2014

no mne uz zacina 13.tt a zle mi je furt.. pomooc

janka1989ya
8. mar 2014

je to u každej individuálne ja som v 10+6 a ešte niekdy mi býva zle ,ale mám pocit,že sa to zlepšuje ..-uvidíme dokedy 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli