Môžem ísť na 4D ultrazvuk aj v skorom týždni tehotenstva?

mimi2567
3. nov 2021

Ahojte tehulky, som v 8tt tehotenstva a chcem sa opýtať či môžem ísť aj na 4D ultrazvuk, rada by som videla bábätko ako na živo 😌

michaelamomla
3. nov 2021

@mimi2567 nic tam este neuvidis. Mna poslali az v 13tt a teraz som bola opat v 24tt

kkovacovak
3. nov 2021

@mimi2567 ísť asi môžeš ale je to naozaj zbytočné

mimi2567
autor
3. nov 2021

@michaelamomla tak že môžem ísť aj 13tt

mimi2567
autor
3. nov 2021

@kkovacovak chcela som len názor lebo sa ho neviem dočkať 😅a chcela do vidieť ako vyzerá v realite okrem normálneho sona keďže na normálnom sone toho vela vidieť neni😕

vahcaac
3. nov 2021

@mimi2567 asi bude vyzerať podobne ako 4D snímky z 8. týždňa na nete. Lekári odporúčajú 4D 24-30 tt myslím, vtedy vidno pekne 🙂

kkovacovak
3. nov 2021

@mimi2567 no ja viem že si isto teraz taká premotivovaná ale je to naozaj zbytočné lebo to dieťa ešte ani nevyzerá ako dieťa. Najlepšie je to vidieť okolo 20-30tt kedy sa aj robí 4d. Radšej si počkaj keď už uvidíš pekné bábätko aj do tváre.

katkaseiner
3. nov 2021

u nas ked som volala na 4D (bola som u inej gynekologicky ako ku komu chodim) tak ona mi dala termin podla tyzdna... cize pochybujem ze pojdes vtedy kedy chces, ale ti da termin kedy ti vsetko pekne vie popisat, urobi ti dvd, fotky ... vyckaj casu ako hus klasu 😉

petamich
3. nov 2021

@mimi2567 babatko ma aktualne asi 2 cm, takze netusim co ocakavas, ze uvidis na 4D ale asi budes sklamana - tvaricka nie je vyvinuta, koncatiny tiez nie 🙂 podla mna to skutocne nema zmysel

mirkaaali
3. nov 2021

Ja som momentálne na zač. 9 týždňa a babo ma 1 cm, dnes som bola na poradni, takže tvoje bude mať asi tiež nejako tak. Neuvidíš tam asi nič.

len_nig
3. nov 2021

Keď chces pošlem ti do správy 4D fotku z takého skorého týždňa, mne to robí doktor zadarmo na každej poradni a absolútne nič tam nie je vidieť len obrys. Tak skoro je krajšie vidieť klasické 2D sono 😊
Aby si z toho niečo aj mala tak ideál okolo 20 týždňa ísť

len_nig
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ludka2210
9. nov 2021

@mirkaaali ahoj ja idem zajtra. Sice len na 3d. Som v 13 tt a tiež som.zvedava

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre