Môžem ísť na maródku pri fyzicky náročnej práci?

stelleluna
12. sep 2014

Je možné pri fyzicky náročnej práci na Pn na začiatku tehotenstva na nejaký mesiac? Nechcem ísť na rizikové,a byť doma až do konca.. Aké sú vaše skúsenosti?

mamulienka30
12. sep 2014

Preco si myslis, ze je zle pracovat fyzicky narocne na zaciatku v neporiadku a potom uz v poriadku, ked mas brusko velke? Krize bolave? Ved to je prave naopak. A fyzicky narocna praca moze byt cokolvek, vacsinou je to ale na dohode zo zamestnavatelom, tehotne vacsinou preraduju na ine oddelenie robit lahsie prace alebo do kancelarie na vypomoc. Pockaj na tehotensku knizku a chod za sefom a popros o preradenie. Ak nepovoli, tak s papierom od gynekologa v klude doma.

janinah
12. sep 2014

doklad o teh. ukáž nadriadenému a ten ťa musí preradiť na ľahšiu prácu väčšinou na nejaké písačky,ak chceš byť PN tak sa dohodni so svojim lekárom kedy a koľko...fyzicky náročná práca škodí v každom tt nielen na začiatku

drobcek89
22. okt 2014

Ahojte baby akurat sme to s mm riesili ci ist na rizikove pracujem v obchode na odeleni cestoviny muka tabak dvojsmena prevadzka som v 7tt co vy nato??

maca283
23. okt 2014

Ahojte ci je to na pn je len na vas a vašom lekarovi Ja som bola na pn cele tehotenstvo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre