Môžem piť coca colu v 1.trimestri?

dadkadadus
7. nov 2019

Baby môže žena piť coca colu v tehotenstve ? Alebo kofolu a tieto podobne nápoje ? Počula som už že nemôže sushi a strašne veľa veci ale nikdy som coca colu predtým nemala nejako v láske a dnes ju muž pil a strašne som dostala chuť na ňu a už som vypila cez slamku pól litra 😂 aj na žalúdok mi to dobre robí inak mi býva strašne .. stále má napína a teraz úplne super 🙂 ďakujem 😍❤️❤️❤️

mila23
7. nov 2019

neviem ci sa moze,ale ja som pila. Ale davala som si pozor ze max. 3 deci denne. Tiez mi byvalo zle a robilo mi to dobre na zaludok.

zuzkalujza
7. nov 2019

@dadkadadus ja mám za sebou 2 tehotenstvá a riadila som sa sama sebou, jedla som na čo som mala chuť (obe deti sú v pohode 😉), hlavne pri prvom, lebo bol pre mňa problém čokoľvek v sebe udržať. Takže ak ti je po nej lepšie nerieš. A hlavne coca cola je humus aj keď nie si tehu, ale to je o inom téma 🙂

pallovas
7. nov 2019

Mne sám doktor povedal, že keď mi bude zle alebo mi klesne TK mam si dat Coca colu ale iba tak 2dcl..... 🙂

angi07
7. nov 2019

tiez mam chut na colu a kofolu .kazdy den si dam 1 dcl po jedle jednoducho to musim😊cakam dievcatko.so synom som zase furt musela fantu.😊

dadkadadus
autor
7. nov 2019

Ďakujem baby za odpoved 😂 lebo fakt nikdy som to nepila nejako extra max Kofolu keď sme niekde išli .. ale teraz by som aj fľašu vypila 😂...
@angi07 haha že by aj ja dievčatko ? 😍

pallovas
7. nov 2019

Aj my máme dievča.... Pred tým som sladké nemohla vidieť.... Max horká čokoláda a to sem tam.... Teraz? By som zjedla aj celú tortu a zapila celou fľašou Coca coly 😂😂😂

dadkadadus
autor
7. nov 2019

@pallovas alebo si to rovno rozmixovála tortu a coca colu v tom 😂😂😂 a vypila naraz 🙂 asi je pravda to že čo si moc nemusel predtým tak v tehotenstve strašne chceš a zas čo si jedával v tehotenstve, ti už nechuti 🤢

saskia_98
7. nov 2019

Ja som pepsi colu na litre pila v tehotenstve inac som mala hnusnu kyselinu. A aj sushi a tatarak jedla. Proste na co som mala chut, to som si dala a synator je v poriadku. 🙂 Ale zas take jedla som nejedla na tony 😅 Iba raz za cas.

pallovas
7. nov 2019

@dadkadadus no veru je kávu nemôžem ani cítiť, mäso varené a pečené nemôžem ani cítiť 😂

joysi
7. nov 2019

@dadkadadus ja som bola totálny "kavo_holik" 🙂 🙂 a v prvom trimestri som nemohla ani ku káve privonat...hneď ma naplo :-/ ale teraz si už kávu dam...ale len také "kakao" 🙂 pre istotu

barra2
7. nov 2019

Ja tiez moc neoblubujem cocacolu a ked som bola tehotna som hocikedy dostala na nu chut este s citronom a ladom🤤

dadkadadus
autor
7. nov 2019

@pallovas presne z masa aj mna jedine kde ho zjem je vývar v tom by som sa aj kúpala 🤗 inak žiadne mäso ako to som nejedavala ani predtým jedine kuracie ale to vôbec teraz jedine to v tom vyvare inak brrr 😂🤢

h2
7. nov 2019

Aj mne radil Colu v tehotenstve doktor, že to pomáha proti nevoľnostiam.

evittam
7. nov 2019

@dadkadadus Pila a jedla som všetko pocas oboch tehotenstiev ci pocas dojcenia co aj pred nimi. Sushi zbožňujem, tak isto tatarak. Dala som si. Aj ovčí syr a ine "zakazane" veci podla niektorých mamiciek na MK. Az tu som sa dozvedela aka som nezodpovedna ale našťastie az po otehotnení, vynoseni, odrodeni, oddojceni, ... oboch deti.😁😉 Obe sa tesia perfektnemu zdraviu-klop,klop...

hennyinnsbruck
7. nov 2019

@evittam tu sa človek dozvie všeličo 😂😂 Sak vieš no😂
Ja som tiež jedla pila na co som mala chuť. To bolo divadlo keď som týždeň v kuse jedla kuraciu pečeň... Chlap ma zkosil že nemôžem.... A keď mám na to chuť co sa zabijem 😂

angi07
7. nov 2019

@dadkadadus 😊nooo mozno😁prave som dopiekla kakaove slimaky a zapila som to s cim? no predsa colou 😂iba par glgov ale cola musi byt😅

titla
7. nov 2019

V prvom trimestri mi byvalo strasne zle a cola/pepsi mi dost pomahali. Napinalo ma pomaly aj z cistej vody, takze denne som 2-3 dcl coly vypila, ukludnilo mi to zaludok. Normalne sa mi neziadaju taketo napoje ako je rok dlhy, ale vtedy som coly vypila asi viac, ako za cely zivot dokopy.

dadkadadus
autor
7. nov 2019

@angi07 mňam 😍 vyzerajú super

lenka2710
7. nov 2019

@dadkadadus ahoj,ja som tiez na začiatku tehu a tiež si musím dat colu, mám na nu strašnú chut a je mi po nej lepšie od žalúdka! Pri prvom tehu som píla len čistú vodu,ale teraz keby som si nedala aspoň glg,tak ma klepne 😁 hlavne je dobrá na odgrgnutie, nieje mi potom ťažko od žalúdka,keď niečo ťažšie zjem

eriksonka1234
7. nov 2019

@dadkadadus ja som musela mať v tehotenstve pivo, každý deň, inak ho neznášam

lenka2710
7. nov 2019

@dadkadadus a tiež som zastancom toho,že žena má jesť na čo má chut! Pri prvom tehu by som jedla každý deň párky a bryndzu 😁 z ovocia som sa.nevedela dojest melóna, bola som tehotná cez leto, teraz budem cez zimu,tak som zvedavá co si.bude baví pýtať teraz 😁

martina1201
7. nov 2019

Môže sa, ak ti robí dobre na žalúdok, ale zas nepreháňať to s ňou. Kamoška hovorí, že pila celé tehotenstvo kofolu a že malý je moc čiperný :D ale či je to naozaj z toho, to nik nepreskúma, ja keď si dám raz za čas kofolu malá viac kope a to som už pár týždňov pred pôrodom, ale to isté robí aj zo sladkého. Proste cukor robí divy s drobčekmi :D

dadkadadus
autor
7. nov 2019

@martina1201 Bude robiť kotrmelce, kým ešte má miesto 😂

joysi
7. nov 2019

@martina1201 to poznám...môj je tiež aktívny, keď zjem sladké 🙂 🙂

martina1201
7. nov 2019

no doslova mi to tak pripadá, že tam cvičí a robí minimálne nejakú gymnastiku :D

katarinka273
7. nov 2019

@dadkadadus aj ja som šlapala na Coca Cole a máme dcérku 😊

majusska202
7. nov 2019

@dadkadadus dva tehotenstvá ktoré som totálne prevrcala až do konca. Vyvrcala som čistú vodu či minerálku keby nebolo coly a Pepsi tak neprežijem.

patriccia1
7. nov 2019

@saskia_98 takze sushi mozem? 😟😱 lebo ked ideme okolo restauracie alebo vidim v obchode normalne placem a ide ma roztrhnut aku mam chut nato...

saskia_98
7. nov 2019

@patriccia1 jedz vsetko na co mas chut. Ale ne zas ze pojes toho tonu. Ale normalnu porciu si daj ked mas chut.

zuzinapipina
9. nov 2019

@dadkadadus ja keď som bola raz na vyšetrení v nemocnici, uz to bol koniec 8 mesiaca, strasne som zbledla keď som si ľahla, nedokázala som ani nič povedať, až sestrička si všimla na monitore, nízky tlak a so slovami" jejda a Vam neni zle? " a pozrela sa na mňa a vystrasene prerušila vyšetrenie a dala mi napiť kofoly 2 deci 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre