Musím ísť do nemocnice kvôli zamĺknutému potratu

adamol
27. máj 2020

Ahojte dievčatá, doktorka mi oznámila zamlknuty potrat a musím ísť do nemocnice.. Chcela by som vedieť vaše skúsenosti, či sa mám rozhodnúť pre kyretáž alebo tabletkovú formu potratu nakoľko samé sa mi to nevie spustiť..
Ďakujem za vaše rady

lennyka17
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adamol
autor
27. máj 2020

@lennyka17 stále mam príznaky, nevoľnosti, vraciam aj ma bolia prsia. Mam čas rozhodnúť sa do piatku, ďakujem pekne

lennyka17
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ardaxela
27. máj 2020

Mala som kyretaz v 9tt, zvladla som to bez problemov... Vela sil prajem. Pre povzbudene, na druhykrat to vyslo a uz mam 3,5 rocne dievcatko

julsh123
27. máj 2020

Ahoj, a v ktorom tt si, resp. prestalo byť srdiečko? Ak v nízkom, tak kľudne v, ckat nech sa s tým telo vysporiada samé

zuzu1994
27. máj 2020

@adamol ahoj ja som mala MA v 10tt a isla som na kyret po 8 mesiacoch som otehotnela pred tym som bola na ivf a teraz som prirodzene

keithy
27. máj 2020

@adamol ahoj, tak u nás má vysmiali, ževraj tabletkova forma neexistuje (haha). Ale kyret som odmietala 2 týždne a keď som už pristala, že teda ok, do dvoch hodín som sama potratila a zákrok nebol nutný. A primár mi na to povedal: psychika je veľký čarodej.
Takže pokiaľ si není stotožnená s kyretom, môžem čakať aj dlhšie, nielen do piatku, pokiaľ si není ešte 10tt a viac nehrozí ti nič vážne...držím palce. Veľa síl prajem ❤️

jaja8_9
28. máj 2020

@adamol aj ja som prešla týmto potratom v marci, akurát že ja som už aj krvacala a odporučili mi kyret... Podľa utz 4 tt inak podla ms som bola v 8tt... Nakoniec som sa rozhodla pre ten kyret, netvrdím zeby sa mi to normálne nerozbehlo ale strasili ma veľkými stratami krvi a ze tak ci tak by som skončila na sále.... Zákrok nebol hrozný, po fyzickej stránke som bola v pohode už o 2 hodiny po zákroku akurát som trosku spinila asi cca týždeň ale po psychickej stránke mi to trvá dodnes ale asi pre mňa osobne bolo lepšie že som to nevidela neviem

vevesh
28. máj 2020

Mala som kombinovany- aj tabletky, aj kyret. Za mna osobne radsej kyret. Tabletky som uzila vecer, do 2 hodin sa to spustilo. Rano som bola objednana na zakrok a teda krvacala som naozaj velmi, dokym som dosla na salu a to mi doktorka povedala na to, ze je to este mierne. A po psychickej stranke to bolo "rychlejsie".

kubkovamama
28. máj 2020

@adamol ahoj. V prvom rade mrzi ma to a prajem vela sil a neboj, nabuduce to vyjde. U mna 3x MA. Vzdy som dostala od dr.na vyber, ci chcem vyckat alebo kyret. 2x som zvolila cakanie, pre moju psychiku to bolo jednoduchšie a prijatelnejsie, avsak chodila som na sono, tlak atd, ci je vsetko o.k. Raz som musela na kyret,same sa nedialo nic a uz to bolo nebezpecne tak dlho cakat,myslim,ze uz cez 3tyzdne.Po kyrete som dostala infekciu.A citila som sa psychicky uplne na p...rd.Marodila som pol roka.Po samovolnom vycisteni som bola za 3tyzdne fit.Za mna vyckavaci rezim,pripadne s tabletkou,ale myslim,ze to nasa legislativa nepovoluje dané liečivo.Az ked sa rozbehne potrat,moze ti dr.pomoct,dava sa domov na inhalaciu ampulky oxytocinu+ambulantne injekcia(moja skusenost)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre