Nádcha v 5. týždni

tinka0000
13. dec 2017

AHojte babulky 🙂
Som v 5tt na rizikovom, a posledne dni ma boli strasne hrdlo + nadcha.
Cez den vobec neboli, ak pride vecer je to strasne, ledva hltam sliny, boli ma hrdlo, neviete mi poriadit co na to ?
V noci len cumlam cukriky aby som mala nejake sliny.
Dakujem Vam za kazde rady 🙂

gerfinka
13. dec 2017

Mne pomáha na hrdlo kloktanie teplou slanou vodou. Nie je to príjemné, ani neviem v čom je fígeľ, ale pár krát mi to už pomohlo. Prípadne ešte cibuľový sirup - nakrájaná cibuľa zaliata medom a nechať chvíľu postáť, aby cibuľa pustila šťavu. Ja si k tomu ešte pridávam citrón a zázvor, aby mal ten sirup lepšiu chuť. Potom si po lyžičkách dávam tú šťavu priebežne počas dňa.

vladinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najk
13. dec 2017

@tinka0000 nemas doma prilis suchy vzduch? Ja som teraz prekonala virozu a stale ma skriabalo v hrdle a zistila som, ze doma mame len 30 percentnu vlhkost a mozno preto mam stale taky neprijemny pocit v hrdle. Normal je az okolo 45 percent.. Ale ak to nebude prechadzat, radsej chod k lekarovi.. On vie, ake lieky Ti moze dat aj pocas tehotenstva. Tie mozu byt mensim rizikom, ako samotna choroba.. Drzim palce. Vyliec sa

tinka0000
autor
13. dec 2017

@najk Dakujem, pockam take dva dni este, dam si caj, cukriky, a klasika a ked neprejde tak pojdem k lekarovi , alebo zavolam svojmu gynek., a poradim sa s nim 🙂 Dakujem pekne

ajbka
14. dec 2017

Citala som ze sa da kupit domaci test CRP. Ak bude vysoke , asi treba navstivit dr.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre