Nervozita v 8. týždni tehotenstva

19. jún 2022

Dobry den, Mam doma uz jedno a to ma niekedy vie tak vytocit ze aj krciim .. neviem fakt Ma vie kazda kravina vytocit uz neviem co robit.. mali ste to aj vy ? Moze to zle posobit na babatko v brusku? Stane sa mi to raz za den 10 minut a potom je klud .. troaku ma to aj trapi ..

babovka2321
19. jún 2022

Ja som bola pocas tehotenstva velakrat poriadne nervozna aj viac ako 8 hodin denne z prace a na dieta to nemalo vplyv, akurat sa mu nechcelo ist z brucha von 🙂

autor
19. jún 2022

@babovka2321 ale ja obcas kricim na svoje dieta doma ked robi zle .. a to ma pootom mrzi
Dost ma to hneva ze som taka... 😪

kv1et0k
20. jún 2022

Skús užívať tieto kvapky ( https://www.bachovekvapky.sk/rescue-remedy-kriz... ) mne veľmi veľmi pomohli. Môžu ich aj tehotné a nie sú návikové. Čisto prírodné. Ja som ich používala hlavne kvôli skúškam na VŠ lebo som mala zo stresu neskôr už dosť zdravotných problémov. A zrazu bol zo mňa "flegmatik" . Držím palce 😊

7lenka11
22. jún 2022

Ja som v 10tt a odkedy som tehotna, vsetko prezivam akosi viac.. citim na sebe vacsi stres a nervozitu aj z malickosti, niekedy ma od stresu az zaludok boli.. stale pevne dufam, ze na dieta to nebude mat vplyv

basska_b
22. jún 2022

Su to hormony, mna starsie dieta vytocilo tak, ze som vykopla kuchynsku skrinku 😃😃 dodnes sa na tom rehocem... na dieta (v brusku) to nema vplyv podla mna, skor len pustis prebytocnu paru a to dobre spravi. Tam je horsie trvaly stres a poprehltane napatie. Ale nesmeruj to na dieta, radsej si chod kopnut do steny alebo udriet do vankusa...

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
7lenka11
22. jún 2022

@mamula20 ja som v 10tt a mám už takmer +5kg 🙄 ale ja vkuse žeriem - doslova a dopísmena :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre