Neuveriteľná únava v 7. týždni

lua278
17. dec 2014

Milé mamičky, máte s tým rovnaké skúsenosti? Som v 7tt, je to moje druhé tehotenstvo a ja by som stále len spala, pri minimálnej aktivite som veľmi unavená a musím si ľahnúť. V noci prespím 10 hodín dobrého spánku, ráno v stanem a už sa mi chce spať znova. Je to normálne?

nanervy_2
17. dec 2014

ano.. kamoska to mala, ze ledva zvladala servisovat prve, ze prve 2 mesiace ja som to mala tiez, asi do 9tt mesiaca.. o 8 som uz lezala v posteli, manzel chodil vencit psa, lebo som uz nebola schopna nic robit.. a rano som ledva vstavala...

monicm
17. dec 2014

@lua278 je to normálne,ja keby som mohla,tak by som tretie tehu prespala.je fakt,že od cca 4 mesiaca to bolo lepšie,ale aj tak,strašná únava.treba oddychovať,čo sa dá a chodiť na prechádzky na čerstvý vzduch.nemusia byť hodinové,stačia aj na 20 minút,piť veľa tekutín (to behanie na záchod je otrava,ale čo už) a veriť,že sa raz človek vyspí 😀 😀 😀 😀

marianka0101
17. dec 2014

Ja som bola takto unavená pri prvom tehu. Robila som na smeny a musela som požiadať aby som mohla chodiť iba ráno, lebo na obed som sa ledva dotackala domov a už iba odfukovala. Na poobednej som spala postojačky

nanervy_2
17. dec 2014

@lua278 telo inak asi vie preco si pyta spanok, jeden tyzden som mala strasne vela roboty, aj v noci som tahala, v sobotu som sla na maly vylet, ze rozchodit unavu a vecer 39 horucky, cely tyzden som bola na srot

ohlala
17. dec 2014

@lua278 ja som to tak tiez mala, niektore dni som len vladala lezat rozkotena na gauci. Preslo mi to tak cca koncom druheho mesiaca ale este do konca tretieho mesiaca som si musela ist podvecer polezat. V kazdom pripade ak sa ti to zda extremne, spytaj sa lekara v poradni.

simca06022011
17. dec 2014

hehe ja som toto mala... na obed mi uz padala hlava na stol. Nebola som schopna urobit takmer nic.. kava nepomahala.. cize u man to bol prvy priznak tehotenstva 🙂))

lua278
autor
17. dec 2014

@simca06022011 je to hroza, ja fakt za cely den nic neurobim, a kavu uz nemozem ani vidiet a to som bola schopna vypit aj 3-4 kávy denne 🙂

radka752
17. dec 2014

Ahojte. Tak ja tiež cítim zvýšenú únavu, len akosi sa mi s tý darí bojovať. Ale stalo sa mi už, že som z únavy dostala zimnicu. Ale to som sa na chvíľku zabalila do deky a poležala si na gauči a bolo dobre. Sú aj dni, kedy by som najradšej šla hneď spať, ale naschvá sa udeje niečo, čo zničí moje plány. Predtým som pila aj 3 kávy denne, no posledné asi 3 dni to neriskujem, pretože mi prišli také nevoľnosti, že mi je zle aj zo suchého rožka a čistej vody. Doteraz som normálne jedla, len som musela vynechať všetko kuracie, lebo mi tá chuť vyvolávala pocit na vracanie. Teraz mi je na vracanie zo všetkého. Dúfam, že to skoro prejde.

lus2909
17. dec 2014

ahojte baby ja mam to iste prevrateny rezim cez den spim jak drevo a v noci sa len prehadzujem a spim cca 3-4 hodky a nic mi nepomaha ani kava mi nechuti
😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre