Nevoľnosť už v 5 tt, nie je to skoro ?

ika5521
15. jan 2020

Ahojte, už na 26 deň po menštruácii mi vyšiel jednoznačne pozitívny test, žiadny duch. Teraz by som mala byt v 5tt a už od včera mi začali nevoľnosti. Nie je to všetko nejako skoro? Pri predchádzajúcom tehotenstve som mala pozitívny test až po pár dňoch meškania a nevoľnosti od cca 7tt.

miriam1983
15. jan 2020

@ika5521 mne este nemeskal a uz mi bolo zle. Od zaludku,zavrate,v kuse sa mi chcelo curat a aj napriek strasnej unave som bola od tretej rano hore.

ika5521
autor
15. jan 2020

@miriam1983 Tu únavu mam aj ja, cely deň sa prekonávam v práci a vecer nie a nie zaspať.

majamat
15. jan 2020

ja myslim, ze to zavisi od hladin hormonov. niekomu stuaju pomalsie, inemu rychlejsie a aj kazdy clovek je inak citlivy na tieto zmeny. teda kazda zena, kedze hovorime o tehu 🙂

evuska135
15. jan 2020

@ika5521 mne zacali v 5tt4 ale celodenne strasne to bolo zopar dni, potom sa to troska ukludnilo

sonnenshein
15. jan 2020

Kazde tehotenstvo je totalne ine. Nespavost mam teraz (3. tehu, 29tt), nevolnosti od 5-6tt som mala pri druhom, pri prvom som mala pohyby v 15tt... Jednoznacne pozitivny test som mala aj ja este pred vynechanim. Uzivaj si tehulkovanie ako to Len pojde a neboj.

simonkazga
15. jan 2020

Pri poslednom tehu som uz 5dni pred terminom ms objimala wc misu, hned som vedela kolka bije. Test ma v tom len utvrdil.

lucia851
15. jan 2020

Mne bolo zle uz v 4 tyzdni tehotenstva

titla
15. jan 2020

Mne zacali take silne nevolnosti v 6tt, ale prvy krat mi prislo zle, ked mi este nemeskala ani menstruacia a nemala som paru, ze som tehotna. Tiez mi priserne smrdel instalater, zacala mi smrdiet kolegyna s ktorou som roky sedela v kancelarii a zacala som mat divne chute😁. A vsetky priznaky som pripisala PMS.

mikema
16. jan 2020

@ika5521 nevoľnosť som mala okamžite. Práveže teraz v 6tt bolo lepsie ako v 5tt 😁 pri prvom to tiež tak bolo. Hneď nevoľnosť, občas zmizla, zas prišla a tak až do cca 11-13 tt. Potom uz bolo dobre.

veronika1234512345
8. feb 2020

Mňa naplo na vracanie v druhy deň meškania menzesu, kedy sa mi zapla kontrolka, že aha niečo sa deje.
Po pozitívnom teste každým dňom sa to už iba stupnovalo. Bolesť krížov ale neskutočná, pŕs, hrozna únava z minúty na minútu som bola schopná si niekam ľahnúť a spat. V podstate tiež som bola v 5-6tt ☺️

giuli
6. mar 2020

Teraz som 4tt +2 podla ms a uz po dva dni neskonale cely den zaludok na vode...nieco zjem a na chvilku ta nausea ustupi....potom opat....ani pri jednom mojom tehotenstve mi zle nebolo,tak som z toho prekvapena,ze tak skoro nastupila nevolnost..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre