Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nevoľnosť v rannom štádiu tehotenstva

jonka23
30. nov 2018

Dobrý deň dnes Som si robila test...takže hurá pozitívny....
Ako si však pomôcť je mi stále zle na zvracanie!!!!uffff

landsmanka
30. nov 2018

s tým si nijako nepomôžeš, musíš to jednoducho prežiť a neskôr už bude lepšie. začiatky tehotenstva sú dosť zlé ale to dáš

martyzpp
30. nov 2018

jj presne tak, len vydrzat. Mne sa trosku ulavilo ked som si vytlacila stavu z jedneho pomaranca ale odpila trochu z Pepsi...hlavne nebyt hladna, vtedy mi booo najhorsie, vzdy cosi zobkat

mimi3706
30. nov 2018

nevolnosti su masaker, zazila som 3krat ale obcas aspon troska pomohla fatra, vit.B - thiamin a pyridoxin, ale nie vzdy teda zabralo...

nevludna
30. nov 2018

@jonka23 zevraj pomaha zazvor, na viacerych strankach som to citala 🙂 skus

lejka01
30. nov 2018

@jonka23 gratulujem 😊 no a sama teraz musis zistit co ti bude pomahat prekonat toto obdobie 😀 banan, suchy rohlik, trochu pepsi,zjest susienku este predtym ako vstanes z postele...mne aj pomohlo sa jednoducho vyvracat a potom som si dala piskoty s cajom....bojovala som do nejakeho 20 tt a potom to preslo, ale kazda z nas to ma ine...drzim palce 😊

zuzzulicek
30. nov 2018

Ja som na tom tak isto..5 kg dole behom 3 tyzdnov a nic nezabera.zjem daco vraciam..nezjem vraciam.

megba
1. dec 2018

Tak ja som v 13tt a vraciam stále. Schudla som 7kg od začiatku tehotenstva. Pomáha mi jedine Degan tabletky, aj to len čiastočne, ale aspoň nevraciam toľko. Je to čistá katastrofa.