Mne bolo zle hnet este než som urobila test a bolo mi zle non stop v kazdej bunke tela ak som vracala ale Len par x to bola ulava trvalo to do 4m neviem preco to volaju ranna nevolnost ked to može byt celodenne 🙈A nočne k tomu mega unava horsie ako chripka
Mne bolo zle hnet este než som urobila test a bolo mi zle non stop v kazdej bunke tela ak som vracala ale Len par x to bola ulava trvalo to do 4m neviem preco to volaju ranna nevolnost ked to može byt celodenne 🙈A nočne k tomu mega unava horsie ako chripka