Nevoľnosti mi začínajú až v 7. týždni

bibih
6. jún 2018
vyhuelka
6. jún 2018

mne začali až po 9tt.... tiež som ich nečakala, som skončila až na pohotovosti čo som vracala ako blázen :-/

zuzuliennka1
6. jún 2018

ja som ich nemala vôbec... to podľa mňa nie je pravidlo

yanni
6. jún 2018

Mne nezacali nikdy hihi

karmela
6. jún 2018

Áno je to možné.Ja prvé tehu žiadne nevoľnosti a druhé od 8tt sem tam telefonát s wc a po 12tt to začalo každý deň aj viac x až do konca tehu 😛

pininka
6. jún 2018

Urcite aj neskor, prve tyzdne to niekedy ani nevies. Mna hrozne boleli prsia, ale nevolnosti prisli az tak v 8tt

lenzas
6. jún 2018

Aj ja som zacala mat nevolnosti cca 7tt. Tiez sa mi zdalo, ze dlho nic, a potom ked sa to zacalo, tak ma napinalo az do porodu 🙂

emakiki
6. jún 2018

Jasne ze ano a este ich len bude. Ble 😋

nena76
6. jún 2018

Mne pri začali cca 9-10 tt. a trvali do pôrodu 😒 do slova 😉 ale dala som to.

ivec16
6. jún 2018

jasne mne zacali v 6tt

vulka
6. jún 2018

@bibih A to sa tešíš alebo sťažuješ? 🙂 Nemusí mať každá žena nevoľnosti a ani čas nieje ničím určený.

citronely
6. jún 2018

@bibih mne zacali v 8 tt a mam ich stale a tom som 15tt medzi 8-10 tt sa zvysuje najrychlejsie hcg takze je to ovplyvnene tym. do 8 tt som si ficala ako dabel a potom mesiac mala len zachod a postel a schudla som 6 kg lebo som nic neudrzala ani vodu.

dzupi898
6. jún 2018

každá žienka to má bohužiaľ inak, takže to že prišli vtedy alebo v tedy je podľa mňa individuálne

fantaghiro21
6. jún 2018

Samozrejme...

sasesoe
6. jún 2018

@bibih mne zacali v 11tt a pri prvej som grcala az do porodu, neskor najma z kyseliny. Pri druhom som uz mala nejake osvedcene recepty na kyselinu - mne pomahalo pit artezku vodu

kallanchoe
6. jún 2018

Ja som chvala bohu nemala ziadne nevolnosti. vobec nic😅

vivuska666
6. jún 2018

@sasesoe co je to ta voda?

sasesoe
6. jún 2018
sasesoe
6. jún 2018

@vivuska666 ale na SR by malo byt viac pramenov/studni napr Sala
https://sala.sk/clanok/artezske-studne

vivuska666
6. jún 2018

@sasesoe dakujem, to som este nepocula.

lucia147852
6. jún 2018

Mne začali v 8tt a trvali do konca 6. Mesiaca. Potom nastúpilo pálenie záhy až do pôrodu 😀

majusska202
6. jún 2018

Ja som od 13 TT kým som neporodila vracala

deti95060810
6. jún 2018

je to individuálne... pri prvom tehu som od nevolnosti odpadávala, pri druhom som nevolnosti nemala....

sasesoe
6. jún 2018

@vivuska666 ale upozornujem na "zvlastnu chut". Po chvilke sa da zvyknut a su ludia kt ju bezne piju ako mineralku, ja len pocas tehu. No u mna zarucena pomoc, pri druhom som asi iba zo 2x grcala, len uz som fungovala na nej poctivejsie ako pri pevej. Normalne som to pila takmer vzdy miesto vody al takmer vzdy.

bibih
autor
6. jún 2018

@vulka no velmi netesim po tom, co som dnes zazila. Prve tehotenstvo som totiz ani len nevedela, ze som tehotna, kebyze nerastlo brusko. A nejako tak som si to predstavovala aj teraz, kedze je 7tt a nic nechodilo. Ale dnes ma tak prekvapilo krutenie hlavy, pocit na zvracanie a celkova mdloba, ze som to musela az predychat. Tak uz druhy den za sebou. Tak som ostala prekvapena. Ja som myslela, ze ono to uz nedojde, ked to nie je od prvej chvile :(

bibih
autor
6. jún 2018

Aha dakujem mamicky za odpovede. Ja som bola presvedcena o tom, ze uz ma to chvalabohu minulo, ked do 7tt nic. Netusila som, ze ono to naozaj moze zacat aj neskor. Teraz som zacala 8tt a uff. Dava mi to zabrat hlavne rano :( ale popasujem sa s tym ;)

atrami
6. jún 2018

@bibih musíš zistiť, čo ti urobi dobre- Marina kekse odporúčajú...mne nezaberalo nič. Stačilo, že som otvorila chladničku a už to išlo von. Ďalším tehotenstvom to bolo horšie a horšie cca do 5 mesiaca. Na deťoch to nezanechalo následky, potom som jedla za dvoch. Mne lekár povedal, že je to dobré znamenie. Ženám, ktorým býva zle krásne udržia tehotenstvo dokonca.

bibih
autor
6. jún 2018

@atrami no uvidim ako to bude teda postupovat. 🙂 a tak som si verila, ze budem jedna z tych, co toto ani nezazije 🙂))

tinka13
6. jún 2018

Ja som nemala ani pri jednom, len od cca 12 tt kyselinu, na tú mi pomohol len nealkoholický radler. Dovtedy som nemohla k pivu ani privoňať a doteraz je to jediné, čo z pív vypijem. 😀 V tehu som sa naučila piť kávu - mala som tlak 90 na 60 a radler. Iné s tým museli naopak prestať. Takže asi je to individuálne 😀.

atrami
6. jún 2018

@bibih u mňa bola toto jediná prekážka tehotenstva. Inak všetko v pohode. Všetky deti boli sekciou a to bola pohoda oproti mojim nevolnostiam.

bibih
autor
6. jún 2018

@tinka13 ano, je 🙂 ved mozno aj u mna to iba zacalo a skonci a vobec sa nezhorsi. Necham sa prekvapit rano ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre