Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Obal na tehotenskú knižku

siska765
1. júl 2014

ahojte,prosim Vas,kde sa da kupit obal na tehotensku knizku-preukaz,v papiernictve nemaju ☹

ematko29
1. júl 2014

obal by ti mal dať tvoj ginekolog.Ak nemá tatk asi nezoženieš.

senta_sofia
1. júl 2014

http://www.sevtprefirmu.sk/plastovy-obal-so-zap... a taketo daco by ti nestacilo? myslim, ze to maju v papiernictvach bezne

siska765
autor
1. júl 2014

@ematko29 no nedal, sestricka mi povedala nech si kupim do najblizsej poradne , nas nedava.

siska765
autor
1. júl 2014

@senta_sofia no asi bude musiet stacit kedze sa to neda nikde zohnat ,kde to tie mamicky beru , ked pridem do cakarne vsetky maju v obaloch

rybarybata
1. júl 2014

V papiernictve v tescu som kupila A5 na taky umelohm. cvok...cca 0,69€

besnota
1. júl 2014

@siska765 akoze tak nech sa na mna nehneva, este ty si mas ist nieco kupovat? A zhanat, bud by som tiez zobrala nejaky obal co najdem doma alebo nosila v euroobale alebo ked naozaj chces tak taky umelohmotny co radia kocky 🤐

hajajanka
1. júl 2014

Baby, obal na tehotensku knizku fakt povazujete za taky problem? V papiernictvach je x obalov, urcite sa da vybrat.

cammille
1. júl 2014

...ja ju nosim v euroobale...ved to je jedno v com je zabalena, hlavne nech vydrzi v slusnom stave tych 9 mesiacov 🙂

marttia
1. júl 2014

v tescu, stoji do 1€ zapina sa na cvok

veverina
1. júl 2014

ja som ju nikdy v obale nemala,ani pri prvom tehu,ani teraz,,naco akoze ? Ani som nevidela,ze by niekto v cakarni u dr mal...

hermina_
1. júl 2014

to su problemy 😀
bud si kup nejaky prislusny obal, co ti bude na knizku velkostou pasovat - je ich kopec v papiernictvach, alebo si nedaj ziadny (ja som ani raz nemala knizku v obale a odrodili ma aj tak 😀)
Naco kvoli tomu zakladat diskusiu? 😕

miriem
1. júl 2014

Svet by bol nadernym miestom, keby mali ludia len taketo problemy 😀 😀 😀

brady1
1. júl 2014

mat len takyto problem 😉 ,aka tema taka odpoved. umyvaj si ruky a nezašpiní sa ti 😉

monicm
1. júl 2014

@siska765 originálny,ako dávajú v niektorých ambulanciach asi ťažko niekde kúpiš,nakoľko napr. ja mám reklamný,takže......................ale pri prvých dvoch tehu som si kúpila proste hocijaký plastový v papiernictve a hotovo.

to že občas sú komentáre nepríjemné si nevšímaj,asi si si zvykla,že občas človek nevie,či sa tu môže niečo opýtať,no čo už 😀

marika_marika
1. júl 2014

Na ZŠ sme občas balili zošity do obalu, ktorý sme si vyrobili z papiera lepiacou páskou. Nestačilo by? ...alebo použiť obálku?

evening_star
1. júl 2014

A načo ti je obal? Tak maj bez obalu a hotovo, alebo si kúp barsjaký v papiernictve. Podľa mňa orignál obal na tehu knižku ani nejestvuje, ten môj je ako už bolo spomenuté reklamný- je na ňom nápis "Femibion", a to isto nepredávajú v obchode...

siska765
autor
1. júl 2014

@hajajanka nie nie je to problem len zvedavost kde ho zohnat 🙂

stellamaris
1. júl 2014

@siska765 ked nemaju,tak si ho vyrob.Kup väcsi obal na zosit a prisposob svojej materskej knizke a hotovo.Ja mam obal od gynekologa,dostala som ho s knizkou.

diusik
1. júl 2014

@siska765 ja mam co mi ostal,je perfektny,uplne novy posli mi adresu do Ip a ja ti ho poslem.Dal mi ho moj gyn.

diusik
1. júl 2014

@siska765 Inak ja ta uplne chapem,ja ked som bola prvý krat tehotna,tak tehot.knizka pre mna bola fakt VELKA VEC 🙂 a dostala k nej aj obal a neskutoćne ma to tesilo.A viem si predstavit,ze keby vsetky v cakarni mali obal a len ja nie,tak by mi to tiez vadilo.Tento treti je od Femibion a je najlepsi!

mimi321
30. júl 2014

Len tak pre pobavenie 😀 ja som dostala knizku, a hned na dalsej poradni mi jedna mamicka obal ukradla normalne zo stola od sestricky... Sedela so mnou v cakarni a mala knizku bez obalu... taku istu ako ja, takze aj obal dostala lebo to bolo od magnerotu... vysla som od lekara k sestricke a pytam obal... tak sestricka volala tej pani, mala som tam aj fotky z utz... predstavte si, ze ta mamicka doniesla fotky, ale obal mi nevratila... ako nechapem, naco su jej dva ale tak dobre no... so sestrickou sme sa zasmiali a dala mi iny... Takze aj takto sa da obal ziskat 😀 😀 😀 ja sa na tom doteraz dobre bavim.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli