Odkedy sa ráta tehotenstvo?

kawasakier6n
18. okt 2021

Ahojte chcem sa spytat..30.9 som mala vklad a bolo mi aj z krvi potvrdene tehotenstvo..este som nebola na sone..odkedy sa rata ze som tehotna? Vobec nemam tusenie vlastne v ktorom som tyzdni tehotenstva 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ dakujem za info

veronice
18. okt 2021

No, za normalnych okolnosti sa tehotenstvo rata od prveho dna poslednej menstruacie. Ci je to nejak inak pri umelom oplodneni to netusim

ailiba
18. okt 2021

@kawasakier6n tehu sa ráta vždy rovnako... Od 1.dna ms. Kedy si mala prvý deň poslednej ms?

kawasakier6n
autor
18. okt 2021

@ailiba 11.9..ale nerata sa to pri umelom od 1 dna po vklade? 🤔🤔

ailiba
18. okt 2021

@kawasakier6n nie, ráta sa od 1.dna ms, ako pri bežnom tehu. Iba ak by tam bol veľký rozdiel, čo v tvojom prípade nie je.
Tak gratulujem! 😍🥳💗 Máme to rovnako. Si 5+4tt (5 týždňov a 4 dní, čiže prebiehajúci 6.tyzden tehotenstva). Tiež som mala 11.9. Ms, ale vklad bol 28.9. Nasla som jednu super kalkulačku, ak vieš po anglicky. Vypĺňa sa tam deň vkladu pri IVF... Nájdem ju a pošlem ti 😉

kilauea
18. okt 2021

@kawasakier6n ráta sa to od prvého dňa ms alebo v prípade sona ak už budú vedieť zmerať bábo a tak vyrátajú týždeň tehotenstva

ailiba
18. okt 2021
kawasakier6n
autor
18. okt 2021

@ailiba oki supis posli..dakujem aj ja tebe gratulujem 😘 amas nejake priznaky?

kawasakier6n
autor
18. okt 2021

@ailiba super ukazalo 😊

miska_kal
19. okt 2021

no to je zabavne, napriklad u mna to moja doktorka a primarka ratali inak, cize mna ked sa niekto spytal v ktorom som bola tyzdni som nevedela 🙂 celkom komicke hovorit ze bud tak alebo onak 🙂

kawasakier6n
autor
19. okt 2021

@miska_kal 😄😄😄😄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre