Opakujúci sa herpes v 1. trimestri

zaba22
26. mar 2019

Ahojte kocky.
Prosim vas,mate skusenost s neustalymi herpesmi v 1.trimestri? Som v 9.tt a prave sa mi vyhadzuje uz 3.herpes v poradi,odkedy som tehotna. Ledva mi zmizol druhy, uz som dostala virozu od malej s kaslom, ledva som sa vyhrabala z virozy,uz sa mi robi dalsi herpes. Je toto normalne? Viem,ze v 1.trimestri je oslabena imunita,ale toto mi uz pride fakt moc. Dakujem za vase skusenosti

comika
27. mar 2019

@zaba22 ahoj ja som a tym bojovala cele tehotenstvo. Po 30. herpesy som ich prestala pocitat. Dokonca pri porode sa mi vyhodil na pere a brade tak som ani nemohla ani pobozkat babo, az po 2 tyzdnoch tusim. Stale som sa pytala dr ci to ma nejaky vplyv na babatko, vacsinou hovorili ze nie, ak som herpes uz mala. Ale jasnu jednoznacnu odpoved som nikdy nedostala.

wewe4
27. mar 2019

Mne pomohla pasta z Aloe od forever. Na akútne prípady je super pretože veľmi rýchlo herpes vylieči. No a potom som si zadovazila ešte preventívne balzam Lips, tiež s Aloe + Jojoba. Popamaha predchádzať herpesom 😉

bobula46
27. mar 2019

Herpes sa ti vyhadzuje preto že máš oslabenú imunitu. Tým že teraz ide všetko dobré ku bábätku tak na teba nič neostáva 🙂 skús si nasadiť bčko plus asi ti doktor dal kyselinu listovú. Mne po prvom trimestri zmizli 🙂

pasikavamacka
27. mar 2019

vitamin E, zinok, selen, methyl folate, methylcobalamin (B12). ak by si nebola tehotna, mam aj dalsie tipy ale pre tehotnych vela toho neostava okrem vitaminov

comika
28. mar 2019

@pasikavamacka napis aj dalsie typy prosim, nebudeme stale tehotne a herpesy zial mame aj nadalej. dakujem

pasikavamacka
28. mar 2019

@comika aminokyselina L-lysine nalacno s odstupom od jedla 1 hodinu, vo vysokych davkach 1-3gramy. dalej monolaurin ma antiviralne ucinky, co je vytazok z kokosoveho oleja. byliny s antiviralnymi ucinkami su isatis, lomatium, sladke drievko. vo forme tinktury. Na posilnenie imunity huby ako cordyceps, reishi

barmankaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre