Pikantné jedlo počas tehotenstva

manda13
9. mar 2019

Ahojte ženy prosím vás ako ste na Tom s pikantným jedlom v tehotenstve ? Mne veľmi chutí a jedávam ho ako aj pred tehotenstvom nieje to nejak škodlivé ?

saskia_98
9. mar 2019

@manda13 ja som jedla pred aj počas tehotenstva a nič sa mi nestalo ani malemu. ☺ Kludne jedz aj ďalej ak ti chutí. ☺

diewcatqoo
9. mar 2019

@manda13 Ahoj, ak mas chut, tak si daj. Ja som cele tehotenstvo ulietavala na indii a nic sa nestalo. Jedine to, ze aj syn ma rad pikantne :D

tenerifka
9. mar 2019

@manda13 Cela Azia fici na pikantnych jedlach, a veru poriadne pikantnych, a tehotne zeny to tam vobec nenapadne riesit, tak s daj, ak ti chuti, chilli papricky su zdrave

barunka.k
9. mar 2019

@manda13 ja som tiež jedla pikantne i keď nie úplne že moooooc pikantne ale kľudne jedz ak ti chuti 😁

deti95060810
9. mar 2019

pri jednom tehu som jedávala pravidelne feferonový šalát a každý deň horčicu....fľaška horčice na 3 dni....

leeo
9. mar 2019

V pohode. Ja som zavisla na palivom aj pocas teh. som jedla a mala je v poriadku

1katyka1
8. feb 2021

Ahojte, ja som napr.teraz dva dni po sebe jedla ako prilohu pikantnu calamadu a vcera vecer ma bolel zaludok a dnes zasa som citila taku miernu akoby pulzujucu bolest v posve. Neviem ci to ma suvis a dufam ze to prejde ale ja uz veru pikantne jest nebudem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre