Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pocit chladu v 9 týždni

marekdianka
17. jan 2013

Je aj vam stale zima? Manzelka beha naobliekana a stale je jej zimaa ja v kratasoch...teplota v izbe 23,5 stupna? Sme v 9 tyzdni

zvedavamt
17. jan 2013

pokial ju vyfukalo vonka,ani sa nedivim. Ja ties este rozmrzam,a to sme uz 2h doma. Pomohol by slaby zazvorovy caj.

pufa
17. jan 2013

Mne je od začiatku tehotenstva zima, stále má trase. Podla toho má odhalila kolegyňa, lebo aj ona to tak mala 🙂 telo tehotnej je trochu teplejsie, možno je to preto.

misel711
18. jan 2013

cez zimu je aj mne stale zima, aj ked som nebola tehotna, pri telke len pod dekou...

jokas
18. jan 2013

Ahoj, ja teda mrznem stále a to máme v obývačke 28 stupňov 🙂

skorinkas
18. jan 2013

ja ak mám v izbe pod 23 tak mrznem. Nečudujem sa.aj mne je stále zima. no chvíľkami sa to zase strieda s návalmi horúčavy na chvíľku mi je horúco a zase mi je zima a to som stále naobliekaná 🙂 🙂 🙂

zuksa
18. jan 2013

tak to doverne poznam.. kym som nebola tehotna chodila som v kratkych rukavoch teplaciky a pohodicka.. v obyvacke 20 stupnov a mne bolo fajn.. akonahle som otehotnela strasna zima mi je... v byte radiatori teplomer ukazuje miestami aj 25 a ja v hrubych ponozkach teplakoch dlhom tricku bunde a pod hrubatanskou dekou 🙂 aj v robote kde mame hadam aj 27 stupnov chodim naobliekana... 🙂

dadusa23
18. jan 2013

Aj ja stále mrznem,... 😀 ... väčšinou večer...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli