Podľa menštruácie 9. týždeň, podľa ovulácie 6. týždeň

nattka123
3. máj 2024

Ahojte dievčatá. Už som zúfalá.
3.3.2024 bola posledná MS. 20.3. Nechránený styk. podľa hlienu,bolesti atd. Som mala plodne dni. A podľa všetkého 21.3 aj prebehla ovulacia,lebo som mala neskutočnú tupu bolesť pod bruškom. 2. Apríla na teste druha slabá ciarka.
Asi o týždeň som išla k lekárke. Videla iba zvýšenú sliznicu. Prišla som o cca 2tyzdne videla iba bodku. Tak opäť som prišla tuším o dva týždne. Nevidela poriadne nič. Že podľa výpočtov mám byt cca 7tt ale že to vyzerá na 4-5tt opäť i dva týždne. Dnes som bola na kontrole. Videla gestacny vak, 21mm,zltkovy vak a niečo malinké ani sa mi k tomu nevedela vyjadrit. Povedala,že tomu dáme poslednú šancu že to vyzerá tak,že sa plod nevyvíja :( lenže podľa MS by som mala byt 9tt (podľa čoho sa ona aj riadi) lenže podľa ovulácie to je cca 6tt čo sedi aj podľa veľkosti gestacneho vaku.
V utorok som sa objednala ku súkromnému dr. Nech ma kukne. Sestrička sama povedala,(u toho iného dr),že podľa ovulky som 6tt,že mám prísť že to kukneme. To budem ak počítam správne 6+4. Je nádej,že tam konečne niečo bude? Lebo ta moja dr ma iba straší mám dojem. Nejaké rady? :(

nattka123
autor
6. máj 2024

@betulinka1 presne takto to mám ja teraz s dievcatkom. Neviem,či je to tým,že si ho veľmi želám,alebo je to naozaj intuícia. No najhlavnejšie je pre mna to,aby zajtra všetko dobre dopadlo.

betulinka1
6. máj 2024

@nattka123 dopadne. Ked presne vies termin kedy si ostala tehotna. Nedaj sa odbiť. Drzim palce.

katariiinkaa
7. máj 2024

@nattka123 ahoj, no ako si dnes dopadla?

nattka123
autor
9. máj 2024

@katariiinkaa ahoj. Žiaľ,nedopadlo to dobre :( pôjdem na kyret. :(

bejbs123
9. máj 2024

@nattka123 to ma mrzi

katariiinkaa
9. máj 2024

@nattka123 to ma veľmi mrzí, prešla som si niečím podobným pred pár týždňami. Posielam veľa veľa síl ❤️

nattka123
autor
9. máj 2024

@katariiinkaa ďakujem pekne za povzbudivé slova. Žiaľ,život musí ísť ďalej :/ snáď sa opäť vidíme o pár mesiacov pri krajšej diskusii 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre