Pohlavný styk v prvom trimestri po IVF. Skúsenosti?
Baby ako ste to mali v 1. Trimestri? Som 6+3. Včera potvrdené srdiečko. Doktorka nevidí dôvod prečo nie, ja sa cítim dobre. Len mám taký prirodzený rešpekt voči tomu 🙈 som dokonca po IVF. Vy ako ste to mali?
tiez som bola po ivf. a normalne sme... ako tehula som praveze mala velku chut, ani pred ani po som taku chut nemala, jak cez. Az podledne asi 2 mesiace sme neto...
tiez som bola po ivf. a normalne sme... ako tehula som praveze mala velku chut, ani pred ani po som taku chut nemala, jak cez. Az podledne asi 2 mesiace sme neto...
@anonym_e82bee a mala ste aj nejaké vaginalne lieky? Ako napríklad progesteron?
@elenka.k prečo? Bala ste sa?
@slniecko_2919 áno, keďže som prvýkrát potratila hneď na začiatku, tehotenstvo som mala rizikové, ale len pre ten predchádzajúci potrat
@anonym_e82bee a mala ste aj nejaké vaginalne lieky? Ako napríklad progesteron?
@slniecko_2919 iba na zaciatku klasicky Utrogestan.
Nie je sex zbytočný keď už je žena tehotná ?
Nie je sex zbytočný keď už je žena tehotná ?
@anonym_990b16 wtf?? to je čo za otázka? 😀
veď chúťky sú stále a aj v tehotenstve a aj túžby ....
@anonym_990b16 wtf?? to je čo za otázka? 😀
veď chúťky sú stále a aj v tehotenstve a aj túžby ....
@elenka.k skôr u mužov ale to su také zvieratká. My ženy sme predsa len trochu iné a myslím že aj lepšie
Nie je sex zbytočný keď už je žena tehotná ?
@anonym_990b16 ak vnimas sex iba ako sposob otehotnenia tak pre teba urcite ano🤣🤣🤣
@anonym_990b16 ak vnimas sex iba ako sposob otehotnenia tak pre teba urcite ano🤣🤣🤣
@mimachicha To pisal iste pr85 pod anonymom😄😆
Nie je sex zbytočný keď už je žena tehotná ?
@anonym_990b16 pan farar povedali?
@mimachicha To pisal iste pr85 pod anonymom😄😆
@anonym_673898 To je prave opacne, on by aj chcel casto, ale zena nie. Natlaku na nu v tomto smere hovori "pracujeme na intimite".
@anonym_990b16 Vies tu myslienku rozvijat dalej ? Co znamena "byt lepsia" ?
@patrike v charaktere sebaovladani morálke
@anonym_990b16 Cize ked je chut na sex v manzelstve, je lepsie a moralnejsie sa ovladnut a nemat ho ? Ci ako to mam chapat ?
@patrike že nie sme otroci sexu
@slniecko_2919 ano, my sme mali sex aj v prvom trimestri, ale to tak asi 1x za mesiac . Tiez som sa bala a ked tak, tak sa islo velmi opatrne a nie hlboko. Akurat tiez som brala utrogestan a teda neviem, ako ostatni chlapi.. ale tomu mojmu to nerobilo dobre moc 😆 neviem, ci mam zachadzat do detailov 😆
My celé tehu nie
Nie je sex zbytočný keď už je žena tehotná ?
@anonym_990b16
Samozrejme že je, pokiaľ žiješ v nejakej debilnej sekte. Sa čudujem, že vôbec používaš internet a nevozis sa vo voze ťahaním konským záprahom 🫤
Ja som nebola po ivf ale od začiatku tehu od kedy som išla ku gyn mi pohlavný styk zakázal ( predchádzajúce 2 potraty , plus som spinila ) brala som utrogestan do 20 týždňa .

My sme nemali celé tehotenstvo, tiež po ivf ,spinila som zo začiatku a dvojky takže zamna nie