icon

Pohlavný styk v prvom trimestri po IVF. Skúsenosti?

avatar
slniecko_2919
26. jún 2026

Baby ako ste to mali v 1. Trimestri? Som 6+3. Včera potvrdené srdiečko. Doktorka nevidí dôvod prečo nie, ja sa cítim dobre. Len mám taký prirodzený rešpekt voči tomu 🙈 som dokonca po IVF. Vy ako ste to mali?

anonym_3c7634
26. jún 2026

My sme nemali celé tehotenstvo, tiež po ivf ,spinila som zo začiatku a dvojky takže zamna nie

anonym_e82bee
26. jún 2026

tiez som bola po ivf. a normalne sme... ako tehula som praveze mala velku chut, ani pred ani po som taku chut nemala, jak cez. Az podledne asi 2 mesiace sme neto...

avatar
slniecko_2919
autor
26. jún 2026
@anonym_e82bee

tiez som bola po ivf. a normalne sme... ako tehula som praveze mala velku chut, ani pred ani po som taku chut nemala, jak cez. Az podledne asi 2 mesiace sme neto...

@anonym_e82bee a mala ste aj nejaké vaginalne lieky? Ako napríklad progesteron?

avatar
elenka.k
26. jún 2026

@slniecko_2919 po I. trimestri

avatar
slniecko_2919
autor
26. jún 2026
@elenka.k

@slniecko_2919 po I. trimestri

@elenka.k prečo? Bala ste sa?

avatar
elenka.k
26. jún 2026
@slniecko_2919

@elenka.k prečo? Bala ste sa?

@slniecko_2919 áno, keďže som prvýkrát potratila hneď na začiatku, tehotenstvo som mala rizikové, ale len pre ten predchádzajúci potrat

avatar
elanor
26. jún 2026
@slniecko_2919

@anonym_e82bee a mala ste aj nejaké vaginalne lieky? Ako napríklad progesteron?

@slniecko_2919 iba na zaciatku klasicky Utrogestan.

anonym_990b16
26. jún 2026

Nie je sex zbytočný keď už je žena tehotná ?

avatar
elenka.k
26. jún 2026
@anonym_990b16

Nie je sex zbytočný keď už je žena tehotná ?

@anonym_990b16 wtf?? to je čo za otázka? 😀
veď chúťky sú stále a aj v tehotenstve a aj túžby ....

anonym_990b16
26. jún 2026
@elenka.k

@anonym_990b16 wtf?? to je čo za otázka? 😀
veď chúťky sú stále a aj v tehotenstve a aj túžby ....

@elenka.k skôr u mužov ale to su také zvieratká. My ženy sme predsa len trochu iné a myslím že aj lepšie

avatar
elenka.k
26. jún 2026
@anonym_990b16

@elenka.k skôr u mužov ale to su také zvieratká. My ženy sme predsa len trochu iné a myslím že aj lepšie

@anonym_990b16 ja milujem milovanie, aj sex - každá nech si to nazve ako chce.

avatar
mimachicha
26. jún 2026
@anonym_990b16

Nie je sex zbytočný keď už je žena tehotná ?

@anonym_990b16 ak vnimas sex iba ako sposob otehotnenia tak pre teba urcite ano🤣🤣🤣

anonym_673898
26. jún 2026
@mimachicha

@anonym_990b16 ak vnimas sex iba ako sposob otehotnenia tak pre teba urcite ano🤣🤣🤣

@mimachicha To pisal iste pr85 pod anonymom😄😆

anonym_790bba
26. jún 2026
@anonym_990b16

Nie je sex zbytočný keď už je žena tehotná ?

@anonym_990b16 pan farar povedali?

avatar
patrike
26. jún 2026
@anonym_673898

@mimachicha To pisal iste pr85 pod anonymom😄😆

@anonym_673898 To je prave opacne, on by aj chcel casto, ale zena nie. Natlaku na nu v tomto smere hovori "pracujeme na intimite".

avatar
patrike
26. jún 2026
@anonym_990b16

@elenka.k skôr u mužov ale to su také zvieratká. My ženy sme predsa len trochu iné a myslím že aj lepšie

@anonym_990b16 Vies tu myslienku rozvijat dalej ? Co znamena "byt lepsia" ?

anonym_990b16
26. jún 2026
@patrike

@anonym_990b16 Vies tu myslienku rozvijat dalej ? Co znamena "byt lepsia" ?

@patrike v charaktere sebaovladani morálke

avatar
patrike
26. jún 2026
@anonym_990b16

@patrike v charaktere sebaovladani morálke

@anonym_990b16 Cize ked je chut na sex v manzelstve, je lepsie a moralnejsie sa ovladnut a nemat ho ? Ci ako to mam chapat ?

anonym_990b16
26. jún 2026
@patrike

@anonym_990b16 Cize ked je chut na sex v manzelstve, je lepsie a moralnejsie sa ovladnut a nemat ho ? Ci ako to mam chapat ?

@patrike že nie sme otroci sexu

anonym_612a5d
26. jún 2026

@slniecko_2919 ano, my sme mali sex aj v prvom trimestri, ale to tak asi 1x za mesiac . Tiez som sa bala a ked tak, tak sa islo velmi opatrne a nie hlboko. Akurat tiez som brala utrogestan a teda neviem, ako ostatni chlapi.. ale tomu mojmu to nerobilo dobre moc 😆 neviem, ci mam zachadzat do detailov 😆

anonym_a7e8a4
26. jún 2026

My celé tehu nie

avatar
patrike
26. jún 2026
@anonym_990b16

@patrike že nie sme otroci sexu

@anonym_990b16 "Otrok sexu" vyzera ako ? Myslim v manzelstve. A je to automaticky muz alebo to moze byt aj zena ?

avatar
svetlonos
26. jún 2026
@anonym_990b16

Nie je sex zbytočný keď už je žena tehotná ?

@anonym_990b16
Samozrejme že je, pokiaľ žiješ v nejakej debilnej sekte. Sa čudujem, že vôbec používaš internet a nevozis sa vo voze ťahaním konským záprahom 🫤

avatar
diusik7
26. jún 2026

Ja som nebola po ivf ale od začiatku tehu od kedy som išla ku gyn mi pohlavný styk zakázal ( predchádzajúce 2 potraty , plus som spinila ) brala som utrogestan do 20 týždňa .