Pokles ľudského choriového gonadotropínu

mijamijuska
8. jún 2013

Dobry den baby .......7 som bola u gyn.na ultrazvuk z dola tak mi povedal že som tehotna 3 tyzden.ale 31 .5. mi bral hcg krv.....a vysledok bol3012.......a 7.5.tak isto krv ale nedvihlo sa to tak ako sme očakavali zvyšilo sa to,ale len o niečo bolo to 3322.....podla dok.to nieje dobre .....že sa mam pripravit že to može bit že potratim a ani nešpinim ani nekrvacam.....baby ktore niečo take mali poradte mi ......

soldi
8. jún 2013

@mijamijuska tu Ti nikto nic neporadi. bud bude stupat, alebo nebude. neostava nic ine len cakat. je to tak 50 na 50

mijamijuska
autor
8. jún 2013

tak teda neda sa nic robit len cakat ako hovoriš.......ok

skeptik
8. jún 2013

@mijamijuska urcite to nie je v poriadku, kedy potratis sa neda povedat, pravdepodobne bude treba kyretaz,
ziadne 50 na 50, je to 100%, ze to nie je ok

cuculik1
9. jún 2013

@mijamijuska nedaj sa nastrasit ziadnou kyretazou. Na druhej strane tvoj vysledok hcg je naozaj zly. Prepac. S takym minimalnym narastom necakaj ani zazrak. Hodnota hcg sa ma za dva dni priblizne zdvojnasobit. Ja som to zazila 3 krat ze mi hcg nestupalo dobre plus raz som potratila aj pri dobre stupajucom hcg. V tak skorom stadiu nemusis chodit na kyret. Vo vacsine sa to spusti same. Mne prisla menstruacia do tych 10 dni id vysadenua tabletiek , alebo po tom ako sa ukazalo ze hcg nestupa popripade uz zacalo klesat....vydrz a zbytocne si nedaj do seba sparat. Samozrejme po odkrvacani musis ist na kontrolu ci si sa sama dobre vycistila.

grelu
9. jún 2013

@mijamijuska ved to bolo uz pred mesiacom...odvtedy ti nerobili uzv?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre