Pořád mi je nevolno

ajurka
29. júl 2013

Ahoj všem... Měla bych otázku... jsem tak v 7. týdnu těhotenství a je mi pořád strašně blbě od žaludku zvracím tak 2x denně. 😒 Pořád jen ležím a cítím se slabá. Je to normální? Kdy mě to přejde... 😕 Prosím setkal se s tím někdo

ematko29
29. júl 2013

@ajurka Ano je to normálne.Mne tak bolo zle ,že som len ležala pri prvej dcere.Ja som ale nezvracala,je to strašne individualne.Ak by si zvracala aj vodu treba ísť do nemocnice.Mna to prešlo tak v 10tt,ale niektorým je zle do 4mesiaca,aj dlhšie.

ajurka
autor
29. júl 2013

@ematko29 Doufám, že mě to přejde co nejdříve... Nikam ani nechodím, jsem pořád zavřená doma... Dokonce se bojím někam jít sama... cítím se strašně slabá...A po tom 10tt ti bylo dobře??? Nebo pořád byli chvilky kdy ti bylo špatně 😕

janie80
29. júl 2013

@ajurka je to normalne... 😅 ja som grcala do 24tt... 😝 a ked mi to konecne preslo, predpisali lieky na stitnu zlazu, tak mi bolo rano nevolno este pekne dlho... Drzim palce, nech to rychlo prejde... 🙂

ajurka
autor
29. júl 2013

@janie80 Já beru také léky na štítnou žlázu Euthyrox 50. Je možné, že mi je z prášku také špatně?

ematko29
29. júl 2013

@ajurka bolo mi už tak dobre,že som mohla aj cestovať ,ale na krátke vzdialenosti.stále som sa musela naranajkovať,lebo inač mi prišlo zle,pravidelný prísun jedla,lebo ked som bola hladnýá tak mi bolo zle ale bolo to čoraz lepšie.Pri druhej dcere to bolo lepšie ,ale tiež mi bolo zle austupovať to začalo už v 8týždni.Ja som napríklad v období ked mi bolo naviac zle mohla jesť len rohlík s maslom ahorčicou 😀 Musíš zistiť čo ti neprekáža

janie80
29. júl 2013

@ajurka tiez som brala 50... Ale pytala som sa doktorky na endo, tak mi povedala, ze ked je davka spravne nastavena, tak z toho zle urcite nie je...

ajurka
autor
29. júl 2013

@ematko29 Zkouším.. někdy mi je po určitém jídle dobře a někdy po něm zvracím... jsem z toho už hotová... nebaví mě to 😨

majkasit
1. aug 2013

ahoj, momentalne som uz druhykrat tehotna (8 tyzden) a opatovne som v 6. tyzdni zacala zvracat. v prvom tehotensve som zvracala od 6. tyzdna do cca 14. tyzdna. niekedy aj 5x denne. bolo to velmi vycerpavajuce a skoncila som na mesacnej PN. kedze teraz uz mam dcerku a nemozem si iba tak lahnut, tak ak by som mohla z vlastnej skusenosti odporucit, skus primabella - bezliekova liecba. priznam sa, ze som tomu najprv neverila. su to take obycajne hodinky, ktore si das na ruku. pod ne si nanesies trosku gelu a spustis signal. mne osobne to zaberie vzdy tak do 5 - 10 min max. nebudem sa rozpisovat, ako to presne funguje (http://www.primabella.sk/). Zasadny rozdiel je v tom, ze som prestala zvracat a aj ked mi zacne byt nevolno a pustim si to, polepsi sa mi a niekedy mam dokonca pocit, ze ani nemam tazivy pocit na zaludku. mozno by ti to mohlo pomoct.

ajurka
autor
2. aug 2013

@majkasit
@ematko29
@janie80 Ahoj holky díky za rady... Zajímalo by mě něco zda je to normální... Psala jsem vám že mi je pořád špatně a zvracím... před 3 dnema jsem zvracela celý den... dokonce voda se ve mě neudržela... večer jsem si říkala že pujdu k lékaři... druhej den mi vůbec nic nebylo... jako bych ani nebyla těhotná... přesto jsem šla k lékaři ta mi dala papír, že pokud se to bude opakovat, mám si zajít do nemocnice na kapačky... jinak mimi je v pořádku... ale co nechápu, že dva dny mi je dobře... že by nevolnosti mohli vymizet ze dne na den?? Jsem v 8 týdnu

ematko29
2. aug 2013

@ajurka Ak je bábo v poriadku tak sa nemáš už čo stresovať,teraz ti síce je dobre ,ale kedykolvek ti zle môže prísť.je to ako na lodi stými tehotenskými hormonami ,raz je zle potomuž dobre atak všelijak 🙂

ajurka
autor
2. aug 2013

@ematko29 To jo, jen doufám, že když se to vrátí, tak to nebude tak jak dříve... nedalo se to vydržet 🙂

ematko29
2. aug 2013

@ajurka nemalo by to byť až také,mne ked prišlo zle tak to nemalo už také grády 🙂

zuzanadrexlerova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre