Pozitívne tehu testy - kedy zájsť ku gynekológovi?

suzynka
6. feb 2019

Ahojte baby.vcera som si robila 3 tehotenske testy a boli pozitivne.jeden z nich bol digitalny a ukazal ze som v 1-2 tyzdni.. menzes mam dostat az o tyzden.poradte mi kedy mam zavolat gynekologovy???

pininka
6. feb 2019

@suzynka stačí tak o tri týždne až mesiac ak teda nemáš žiadne problemy. Cca do 6tt nebude aj tak nič vidieť. Ja som chodila skoro lebo som bola po potrate.

whatever1
6. feb 2019

@suzynka zavolaj v den vymeskanej ms, oni ti daju vhodny termin.

simona232323
6. feb 2019

@suzynka tiez by som isla neskor , inak ta budu zbytocne stresovat ked nebude nic vidno ..

hennyinnsbruck
6. feb 2019

Sak zdvihni Telefon a zavolaj lekarovi ten vie kedy ta ma objednat🙄🤔 zbytocna otazka

rencina_4
6. feb 2019

az ked ti bude meskat menzes, najlepsie tak tyzden. az potom by som mu zavolala a pre istotu sa po datume mrchy este aspon raz pretestuj

fokuska
6. feb 2019

@suzynka Digitalny test ked ukazu 1-2 tyzdne, tak ukazuje kolko ubehlo od oplodnenia, nie v ktorom tyzdni tehotenstva si. To znamena, ze 1-2 na teste by malo znamenat 3-4 tyzden tehotenstva. Malo by stacit v den meskajucej menstruacie zavolat lekarovi a on podla poslednej menstruacie a dlzky cyklu vie na kedy ta objedna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre