Priateľ dieťa nechce - čo robiť?

filipko_melanie
6. máj 2020

Ahoj mamičky. Také, ktoré ste mali neplánované tehotenstvo. Stalo sa niektorej z vás, že keď ste to oznámili partnerovi, tak začal neskutočne vyvádzať, škaredo nadával, že on dieťa nechce a posielal vás na potrat? Potom sa prestal s vami baviť? Pretože ja som si týmto prešla a cítim sa veľmi zlomená a ponížená. Nieje žiadny pubertiak, má 37 rokov. Vraj je už starý, prekazí mi všetko a nechce ho atď. Neviem, čo spraviť,ako ďalej.

hederamonstera
6. máj 2020

No ak je pravda to, co si pisala v predoslom prispevku, ktory tu postla veronikaszabova, tak sa zamysli, ze co ta pri nom drzi 🙂

kittykat22
6. máj 2020

@filipko_melanie kamaratka takto mala bejby. Tak do porodu sama, potom sa nasiel novy partner, ale biologicky otec sa vratil na scenu a boli spolu. Vydrzalo im to pol roka? Ziadna slava 😕 Este tie jeho vydieracky, ze ak po nom bude chciet co len cent, tak jej zoberie dieta, urazanie, ponizovanie 🙄

basullinka
6. máj 2020

Poslala by som do prdele takého chlapa. Akože nedokazala by som žit s tým, že som uprednostnila nejakeho magora pred životom svojho dieťaťa. A keby ma muž poslal na potrat a nedokázal niesť zodpovednosť za svoje činy, tak asi by som s ním nedokazala ani ostať.

radkaradix
6. máj 2020

na porovnanie: ja som mojho poznala necele 3 mesiace, ked som otehotnela - nehoda - bol sice v strasnom soku, ja tiez, ale neopustil ma, podporoval ma, cele tehotenstvo ma obskakoval, bol pri porode, vsetko si nastudoval, vzdelaval sa, cital si o tom, po porode si zacal budovat krasny vztah so synom, skratka perfektny partner a otec.. som stastna, ze mi vstupil do zivota a ze sme si tak necakane zalozili rodinu.. maly ma uz 16 mesiacov a sme stastna rodinka.. myslim, ze takto by sa mal zachovat spravny chlap! drzim palce, aby si spravila spravne rozhodnutie ;)

laila22
6. máj 2020

@veronikaszabova tak zaklincovala to...

veronikaszabova
6. máj 2020

@laila22 myslim, ze u takeho chlapa ju necaka nic dobre...

laila22
6. máj 2020

@veronikaszabova samozrejme.. S tým všetkým čo popísala v tej predchádzajúcej téme to rozhodne nie je rodinné založený chlap, milujúci a obetavý manžel.. Ako sama napísala pekne ju využíva... No coment...

jenny04
6. máj 2020

@filipko_melanie no to čo som čítala z predošlého sa čudujem,že si sa nechranila.Myslim skôr ,že si si dala ozaj spraviť dieťa aby si si ho pripútala., celé zle.V predošlej diskusií si písala že nechceš kvôli synovi lebo je zvyknutý,ale ver tomu že tým si skodis a v prvom rade pozeraj na seba aby si ty bola v pohode a nie aby mal chlapec otca.Tiez som bola slobodná matka a prešla si svojím ale terajšieho manžela som si vyberala už opatrne.Drzim ti palce aby si sa správne rozhodla

retatka
6. máj 2020

@jenny04 Presne tak ,naschval si dala urobiť dieťa 👍Niektoré ženské su nepoucitelne

callisia
6. máj 2020

Ježinko mária, to je také primitívne sa vyhovárať, že nie to nie ja,to bol niekto iný, s niekým si ma mýliš keď je úplne jednoduché zadať do vyhľadávača meno autorky 😀 😀 😀 Lebo všetci sú tu na hlavu padnutí 😀

markaterka
6. máj 2020

Dobre si vedela, že sú s ním len problémy a ty just si necháš spraviť dieťa? Čo si od toho čakala? Podľa mňa si išla cielene za tým, len aby si bola tehotná.
A prečo zatajujes, že aký ste mali vzťah. Veď to nie je problém si to tu vyhľadať.
@veronikaszabova ťa dobre prekukla.

zuzubb007
6. máj 2020

To čo je za chudáka, tak toto by mi povedal chlap otočila by som sa na opätku a dovi dopo totálny debil radšej sama ale s uboziakom čo toto dokáže vyslovit

jaskolka
6. máj 2020

Tak keď som prečítala ten predošlý príspevok, je veru pravda, že veľkú chybu si urobila aj ty, že si ešte o stavala s takým.... Už vtedy si mala brat sedem slivak a poberať sa preč.Chlap ma dlžoby, exekúcie, teraz si myslí, že farma ho spasi. Teraz druhým dieťaťom sa ti riadne situácia zamotala, on je úplne o ničom, tam nijaké debaty nepomôžu, keď to už sa dlho ťahá. Nuž, ťažko radiť...

eliska13
6. máj 2020

@filipko_melanie no tak, keď čítam tvoj predchádzajúci príspevok neviem čo si čakala.Nevsimavy, dlhy ešte aj vulgárny, fajčí trávu taký fakt len na tú farmu k zvieratám a nie k žene s detmi.Ty si to dieťa chcela, lebo budeš mať 30 r a čo to končí život?Teraz si to zaklincovala už na dobro

poleva
6. máj 2020

@veronikaszabova FBI 🙂

lavender273
6. máj 2020

@filipko_melanie

Tak ked ma k tomu taky postoj tak nemal 'zasuvat naostro' somar jeden!

veronikaszabova
6. máj 2020

@poleva vies co, som si ju pamatala, lebo kamoska ma deti Filipa, Melanie a Johanku. A tiez nieco podobne zaziva 🤷‍♀️ v tom januari som si najprv myslela, ze to pise ona (podla nicku). Preto som vedela, ze autorka povedala len polku veci. A uz som to len nasla.

poleva
6. máj 2020

@veronikaszabova sa čudujem takým ženám, že žiju s takými mužmi a ešte s ním majú dieťa, ktore on vlastne nikdy nechcel ☹

poleva
6. máj 2020

@veronikaszabova máte dobrú pamäť 🙂

retatka
6. máj 2020

A už teraz radšej AUTOR nebude komentovať ,hanbi sa asi ,že ju tu baby prekukli ,žiada radu a pritom nepovie celu pravdu .Ubohe ,že si nechá decko spraviť od hentakeho.Chuda to dieťa

poleva
6. máj 2020

@retatka vždy na to doplatia tie deti ☹ ktoré sú úplne nevinné, a nepýtali sa na tento svet , a ešte k tak nezodpovedným rodičom

veronikaszabova
6. máj 2020

@poleva nastastie kamoska to uz pochopila a uz sa rozvadzaju. Radsej sama s detmi, ako s debilom.
Tak snad aj autorka pouvazuje, co ju pri partnerovi drzi. Netreba vsetko stavat len na laske..

s_a
6. máj 2020

Čo chceš teraz od nás počuť? je to na tebe, či si vyberieš život s takýmto chlapom a prídeš o svoje dieťa, alebo to skúsiš bez neho.. nebudeš prvá ani posledná slobodná matka.. tvoj priateľ je .... a nič pekné ťa s ním podľa mňa nečaká

panda21
6. máj 2020

Ale veď si od neho odišla ešte v januári 🤔

jankaovecka
6. máj 2020

@filipko_melanie fuu dievca, budes to mat tazke, trocha som si precitala tu diskusiu a tusim si vyrabas poriadny pruser.. a mozno s dvoma detmi

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eriksonka1234
6. máj 2020

@filipko_melanie kopnúť ho do riti, dieťa s láskou vychovať a od neho sa odstrihnut. Hoci aj sama sa mu snažiť zabezpečiť všetko, čo bude potrebovať. A raz, na staré kolená možno pochopí, o čo prišiel.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eliska13
6. máj 2020

@nikolka1986 prečo hlupane?veď ten príspevok má teraz úplne iný zmysel, keď si prečítaš ten prvý kde jej jasne povedal, že ďalšie dieťa nechce a vôbec sa jej čudujem, že s tak problémovým človekom, bez svadby išla do ďalšieho dietata.Bájky o zlyhanej ochrane nech prenechá partnerovi.Uzivit pre neho 3 deti s dlhmi a ženou, ktorá chce dieťa do 30 tky nebude ľahké.
Nikdy by som sa tak neponizila, aby som išla za jeho mamou čo s tým má spoločné?veď to je chlap pred 40 tkou.A ty si ďalšia čo si to predstavuje ako v rozprávke asi sa nemá kam odsťahovať nie každá žena má 100 t v ponožke na byt, nenahlasit ho ako otca to znamená, že to bremeno finančné na 2 deti na rodičovskej bude ťahať sama fakt jedno lepšie ako druhé.No nič život pôjde ďalej ona bude mať vykricane, že ho oklamala a ďalšie deti v nefungujucom vzťahu jedine, že by dostal rozum a dieťaťom sa vzťahy utrasu čo je asi malá šanca, keď čítam prvý príspevok.Niektori ľudia by fakt mali mať namiesto deti tie zajace a macky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre