Príznaky v 10. týždni

nikola28275
8. apr 2022

Ahojte v pondelok na kontrole u dr bolo úplne všetko v poriadku bábätko bolo nádherné ❤️ srdiečko bilo ❤️len bolo menšie o 5 dni ale to je úplne v poriadku pretože som mala ovuláciu až 19 DC dr vravela že všetko je úplne v poriadku . V pondelok mi bolo ešte riadne zle ako mi bývalo aj mi všetko smrdelo strašne. V utorok ráno som sa zobudila s tym že mi zrazu absolútne nič nieje nič mi nesmrdi a zle mi nieje absolútne prsia má boleli za celý čas dva krát len. Je tu niekto komu prešli nevoľnosťi a dňa na deň a bolo všetko v poriadku prosím ? Po Tom všetkom čo som prežila som troška nesvoja s toho že som ich mala len dáky týždeň a pol a zrazu s dna na deň mi nieje nič absolútne sa necítim byť tehotná . Pobolievaju ma kríze a to je všetko.

zuzi0911
8. apr 2022

Ja by som išla k dr aj na pohotovosť...ale to som ja...veľa by som sa nakoľko mám za sebou MA....A navyše všade varujú,že ak náhle príznaky zmiznú treba zbystrit....
Samozrejme je aj mrte prípadov ,že je to v poriadku....

ivus32
8. apr 2022

@nikola28275 ja som tiež zo dňa na deň má prestali bolesť prsia a necítila som sa ako tehotná išla som k lekárovi a žiaľ bol to MA bola som v 9tt a bábätko 7tt sa prestalo vyvíjať.

ivus32
8. apr 2022

@ivus32 tiež v 6+1tt bilo srdiečko a 6+5tt sa prestalo vyvíjať a tiež ma "iba" boleli kríže

veronika3110
8. apr 2022

Ja som nemala žiadne príznaky počas celého tehotenstva... v 6tt som sa dozvedela že som tehotná a tiež mi to nedávalo zmysel.. aj to mi doktorka kázala robiť test... ešte som si povedala že načo, nič mie nie je... ono je to veľmi individuálne..
tie kríže aj prsia môžu byť práve aj ako príznak.. telo sa mení... ja som mala len jeden jediný deň hrozné kŕče, čo som s revom utekala k doktorvi a myslela som, že som potratila...ale povedal, že to sú len kŕče maternice, ktorá sa mení, rozťahuje a tak....

lavinis
8. apr 2022

@nikola28275 ano odchadzali mi okolo 10 tyzdna a vsetko bolo.ok

lucia7933
8. apr 2022

aj mne postupne slabli priznaky, ale kedze to bolo prve tehu..som tomu nejako nevenovala pozornost..a zial bol to zamlcany potrat v 9+1 sa na to prislo....v 7+6 sa vyvin zastavil ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre