Problém po močení v 9 týždni
Ahoj tehuľky
neviem si radu ☹ dneska ráno som začala ani nie krvácať ale mám po močení ružové som v 9týždni a neviem či mám ísť hneď k doktorke.
Ďakujem za radu
Ahoj tehuľky
neviem si radu ☹ dneska ráno som začala ani nie krvácať ale mám po močení ružové som v 9týždni a neviem či mám ísť hneď k doktorke.
Ďakujem za radu
urcite by som isla ku doktorke, pozrie ta ci je vsetko v poriadku, moze to by t vytok,ona ti poradi, ale urcite chod za nou