Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som v 11. týždni a chcem ísť na maródku. Dá sa to?

rasty815
28. máj 2014

🙂

stefka33
28. máj 2014

To záleží od tvojho gynekológa. 😉 Ja som bola.

henikav
28. máj 2014

Zalezi od toho ci mas zdravotne problemy, nevyhovujuce, nebezpecne pracovisko, alebo rizikove tehotenstvo. Na marodku sa nechodi len tak pre nic za nic, lebo sa mi nechce pracovat 🙂

mmaarrttiinnaa
28. máj 2014

Ja som bola na PN od samého začiatku až do konca . Ja som nemohla pracovať lebo robím aj nočné.

havana_frost
28. máj 2014

Nejde o to či chceš, ale či musíš (či sú zdravotné riziká pre teba a/alebo plod, ak by si pokračovala v práci a vyhnúť sa im dá len liečebným režimom a nie napríklad úpravou práce, preradením na inú prácu, vynechaním nočných a pod.). Ak musíš, tak sa to dá 🙂

safranca
28. máj 2014

Da sa to poznam babu co bola od 6tyzdna doma a zalezi aj od gynekologa

spisiacka
28. máj 2014

vsetko sa da ked doktor chce 😉

alexandra1104
28. máj 2014

ano da sa to s doktormi sa da dohodnut ja som mala bolesti v prvom mesiaci tak am dala na mesiac na pn a uz som ostala az do konca. mne hrozila vypoved s prace

darka2001
28. máj 2014

ano da sa,presne ako píšu baby zaleži od doktora,ale ked mame isť podla zakona tak musiš mať zdrav problemy,rizik pracu.....a bla bla bla,ale da sa samozrejme

zuzka38
28. máj 2014

na slovensku je v tomto pripade (zial) vsetko mozne.. ak to xces teda bezdovodne, urcite najdes lekara, ktory ta PN vypise..

lucymk
28. máj 2014

samozrejme ,ze sa to da len musis mat dobreho lekara ktori ta na tu PN vypise.poznem kopec bab ktore boli docasne na pc u svojeho obvodaka a potom pokracovalI v pn u svojej gynekologicky

janka1989ya
28. máj 2014

tak,ak máš zdravotné problémy ,alebo rizikové tehu tak Ťa lekárka sama pošle na pn 😉

denisafono
28. máj 2014

vsetko sa da, ale si rozmysli, lebo pravdepodobne budes mat vychadzky 2hodiny doobedu a 2hodiny poobede. a ked nechces riskovat ze pride kontrola tak musis byt fakt doma, ak pojdes niekde napr na vikend k rodicom, musis ist za dr. aby ti to do PN napisal ze od - do budes na adrese tej a tej.

daniela_m
28. máj 2014

ja som bola tiež od začiatku tehotenstva PN, keďže predtým som v 3. mesiaci potratila, nechcela som nič riskovať.. Kontrolu som za celý ten čas nemala

sjuzan0211
28. máj 2014

ja som na pn u svojho obvodneho nakolko gynekolog ma nechce nechat pn lebo je plod v poriadku ale to ze mam rizikove pracovisko ze ma chcu preradit ze robim v teplotnych podmienkach v hlucnom prostredi ho nezaujima.. jednoducho ked je dietatko v poriadku tak to nic nezaujima, a najme moja kamoska prvy trimester jej bolo velmi zle nikam nemohla chodievat co vsade len vracala a ma toho isteho gynekologa ako ja a nechcel ju nechat doma..povedal ze to je normalne.. tak musela ist marodovat k obvodnemu.. chcela by som vidiet jeho ako mu je zle a osem hodin pracuje vtychto podmienkach..velmi zalezi na doktorovi..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli