Som v 11 týždni a schudla som. Prečo?

pacica
18. máj 2012

ahojte som v 11 tt,mozno aj menej,ale vazila som 53 a teraz mi klesla vaha na 52 a uz som mala aj 51 😕 preco?mam sa bat?

l_e_n_o_c_k_a
18. máj 2012

ahoj ja som na tom podobne, som v 10 tt a schudla som vyse 6kg... tiez ma to trapi, ale verim,ze miminku nic nechýba

sante81
18. máj 2012

ja som v 33tt a pribrala som asi 6kg, a to je len váha babatka placenta, plodova voda. pri synovi som nabrala 25kg, to som zas bola naliata vodou a do 4 mes spat pôvodná váha. takze ziadne stresy, priberies mozno neskôr a na zač ak ti byva zle, alebo si vracala môzes chudnut aj z toho

vladka1828
18. máj 2012

aj ja som na začiatku tehotenstva najprv schudla a trvalo dlho, kým som začala priberať 🙂 podľa mňa sa nemáš čoho obávať 😉

bobi3
18. máj 2012

ja som začala priberať až v 15tt, dovtedy som dokonca 1kg schudla... teraz mám +7kg... podľa mňa máš ešte na priberanie čas 😉

nibiru
18. máj 2012

jaj no ja som do 20tt schudla 5kg a po 20 to letelo zavratne hore a skoncilo +23 13 som nechala v porodnici 10 sa drzi namne ako kliešt aj napriek kojeniu a presuvaniu sa vatčinou všade pešo 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre