Som v 15. týždni a schudla som 2 kg

katkas114
20. máj 2015

Ahojte , chcem sa spýtať či máte podobnú skúsenosť . Pred tehotenstvom som vážila 59kg a keď som otehotnela spadla mi váha na 55kg no nebývalo mi vôbec zle a dnes som sa vážila mám 57 kg , budúci týždeň mám poradňu a bojím sa aby bolo všetko ok , jem vsetko na čo mám chuť . Máte podobné skúsenosti ako ja ? Ďakujem

lilimoni
20. máj 2015

@katkas114 moja teta pribrala pocas tehu 2kg a narodila sa jej krasna a zdrava dcerka ktora je uz teraz mamou skoro 10 rocnej slecny. Pokial jes na co mas chut a prijimas potrebne mnozstvo vitaminov, mineralov a bla bla bla, tak vahu vobec riesit nemusis. Ja som pribrala do 20tt 16kg a celkovo 28 a dcerka mala 2980g ked sa narodila 😀

alka1980
20. máj 2015

Ja som pocas tehotestva nepribrala ani kilo,bo som do 37tt vracala a nechutilo mi.Narodil sa nam zdravy syn s vahou 3170g a po porode som mala -10kg.Tak aj toto sa stava.

katkas114
autor
20. máj 2015

No super baby , tak ja len kvôli tomu že má doktorka strasila že mám to dať do štvrtku aspoň na 60kg 😁 by ma zaujímalo ako to docieliť ... Ale tak snáď to bude oki ďakujem

maaaria3
20. máj 2015

Tiež som prvé mesiace isla dole s váhou, až postupne som pribrala tak normálne..... a to mi nebývalo zle na začiatku, skrátka hormonálne zmeny a podobne... je to normálne

kika2111
20. máj 2015

ja som schudla vracanim aj bez 10kg pocas prveho tehu a 7kg pocas druheho,moje deti mali 4kg a 3.5kg
urcite je vsetko v poriadku!

katkas114
autor
20. máj 2015

Ďakujem pekne 😊

bonaqa2013
20. máj 2015

Pri 1 tehu som pribrala za 6 mesiacov 1 kg. Ale potom som priberala geometrickým radom. syn sa narodil a mal takmer 4 kg. Takže neboj priberať ešte len začneš.....

mia265
21. máj 2015

Ja som do 20 teho pribrala asi len 3 kilá,do konca 17. Neboj sa ešte priberieš,potom sa budeš modliť,aby si už nepriberala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre