Som v 4. týždni a plod meria 4 mm. Je to v poriadku?
cakame tretie babo nedavno zistili ze som tehu vyzera to na 4 az 5 tyzden ci je vsetko ok
ano je to normalna dlzka na piaty tyzden, aj ja som tak mala. drzim place.
cakame tretie babo nedavno zistili ze som tehu vyzera to na 4 az 5 tyzden ci je vsetko ok
ano je to normalna dlzka na piaty tyzden, aj ja som tak mala. drzim place.
Vsak na taketo otazky ak mas nejake obavy ci pochybnosti mas gynekologa