Som v 5. týždni a bojím sa mať sex

5. dec 2020

Joooj baby prosim,som v 5tt ale bojim sa sexovat a mat orgazmus hoci mi to velmi chyba🙈🙈
co si o tom myslite?je to v poriadku?

veronikaszabova
5. dec 2020

Ak nemas ziadne problemy, nevidim dovod, preco by si nemohla mat sex.

pininka1
5. dec 2020

Nemusis sa bat, v pohode

elizabet173
6. dec 2020

niektoré ženy vtedy ešte ani netušia, že sú tehotné, nemáš sa čoho obávať

alexandra2468
6. dec 2020

Si v 5tt a velmi ti chyba sex? Si predstav, ze by si nemohla sexovat cele tehotenstvo, 40tt.
A teraz, ked si si to predstavila, tak chod pekne sexovat. 5tt, ved to este ako keby si ani nebola tehotna 🤦🏻‍♀️

(Samozrejme, ak nemas komplikacie a obmedzenia od lekara)

tianna
6. dec 2020

My sex nikdy nemáme od 2 ciarok po koniec šestonedelia.. Pri prvom tehu sme mali, bol to začiatok konca.. V jednom z tehotenstiev sme nemali priamo styk, mala som len orgazmus a začala som silno krvácať, chvalabohu bábätko sa nám udržalo. Samozrejme nikdy viac som na sex ani nepomyslela a to som teda bežne riadne žhavá.. 😁

ajka251
6. dec 2020

@tianna mne tiez lekar povedal ze prve 3m by bolo idealne nemat intimitu a aj s tym orgazmom ze si mozem vyvolat potrat.tak nepraktizujem 😁 a co som si precitala co zeny pisali co zazili..radsej neriskovat.a som rada ze mam chapaveho manzela 🙂

tianna
6. dec 2020

@ajka251 áno, presne tak aj u nás 🙂 dokonca rozmýšľame ešte nad 4. a navrhol mi to sam manžel napriek tomu že si je vedomý takmer ročného celibátu (tehu plus šestonedelie). Tak uvidíme o pár rokov.. 💚

lubiss
6. dec 2020

mne doktorka povedala ze v zaciatkoch to neodporuca...ja som potratila.. ak otehotniem znova a budem vediet ze som tehu ziadny sex zo zaciatku nebude a to mi povedal aj muz...radsej to vydrzime ak by sa malo zase cosi stat aj ked nemuselo to byt tym to je jasne ale riskovat nic nebudem

ajka251
6. dec 2020

@lubiss to mi je velmi luto ☹️ neviem ci sa teraz snazite ale velmi ti drzim palce v zivote

nini1010
6. dec 2020

Ja som sa po potratoch tiez bala a ani som ho preto nemala.Doktor mi to prve 3 mesiace neodporucil ale ja som sa bala aj tak potom neskor.Kto nezazil potraty,asi nepochopi...Rozumny chlap to chape.Sice ofrfle ale chape a narovinu,chlapa sa da uspokojit aj inak.Sex v krci je aj tak na figu.

lubiss
7. dec 2020

@ajka251 dakujem pekne, ano snazim sa zatial neuspesne :/ pritom obidve tehu..to pred 12 rokmi a teraz toto bohuzial neuspesne vyslo hned na prvy sup..neviem mozno ta kyretaz alebo cosi ale zatial to nejde...ale nevadi snad sa podari raz

ajka251
7. dec 2020

@lubiss navstivila si nejaku kliniku?mozno tam by ti pomohli....je to smutne co citam...ale velmi drzim palce

bazar_andy
7. dec 2020

Úplne chápem. Ja som po jednom MA a tiež sa bojím mať sex

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre