Som v 5. týždni a hCG mám 663

maron264
14. apr 2021

Zdravím, mali ste, prosím, niektorá skúsenost s hcg okolo 600 v 5tt? A bolo to nakoniec ôk? Dnes som bola na utz a nič nebolo vidno. Zobrali krv a hcg 663. Dakujem

maron264
autor
14. apr 2021

@rk123 no takže, úprimne teraz ako si napísala, tak cítim, že je to s prepáčením v riti. Nevadí,to 3 plus som mala 2 dní dozadu. Aj tak vám všetkým ďakujem 😊

elenita
14. apr 2021

@maron264 hlavne kluuuud, stres Tebe ani babatku neprospieva. Drzim 🤞

luciachh
14. apr 2021

@maron264 je to len test, byt tebou neriešim to, je to orientačné 🙂 vyloz si nohy, poriadne sa vyspi, daj si vitamíny a ani nevieš ako bude piatok a bude dobre. Držím palčeky a určite napis

andreatytler
15. apr 2021

@maron264 Podla mna to nie je az take zle... neboj.🙂
Keby sme pocitali ze si mala ovulaciu na 14 den cyklu, tak si teraz 24 dni po ovulacii a vtedy je minimalna hodnota Hcg 540. Takze tvojich 630 je stale dobra hodnota. Ale sama vravis, ze mavas dlhy cyklus a tak mohla byt ovulacia aj neskor a ty si len 21 dni po ovulacii.
Budes vediet naisto v piatok podla druhe hodnoty Hcg. Na ultrazvuk by som ja isla az v dovrsenom 7 tyzdni... skoro kazdy tyzden sem pise vystresovana baba, ktorej na ultrazvuku nebolo nic vidno alebo nebolo vidno akciu srdiecka a to len preto lebo pozerali priskoro.

maron264
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maron264
autor
15. apr 2021

@andreatytler
@petamich
@rk123
@luciachh
@snehulak77
@luckalukas_1 Ahojte krásne a dobre dievčatá. Tak dnes už som začala krvácať. Zopakovalo sa to, čo posledné dva razy. Cítim sa naozaj z toho pod psa. No ideme ďalej, zisťovať co za nezbedník mi nechce dovoliť do nosiť bábätko a prečo sa to deje vždy okolo 6 TT. Možno je tam nejaký vitamin, ktorý mi chybq alebo krv. Ktovie. Ak máte niektorá skúsenosti budem rada. Ak si niekedy na mňa spomeniete, tiež. Aj tak ste ma udržiavali v pohode. Ďakujem a držte sa všetky ❤️🙏

petamich
15. apr 2021

@maron264 juj tak to ma moc mrzi, mne sa to zopakovalo 2x presne takto, v 6tt som zacala spinit a nedopadlo to dobre, obehali sme vsetky mozne vysetrenia (endokrinologia, repro imunologia, hematologia...) a teda napokon mi zistili nejake lahsie hematologicke mutacie a tiez, ze v tehotenstve mi tehotenske hormony zahustuju krv, co moze sposobit, ze sa upchaju tie jemne vlasocnice co vyzivuju embryo, kym sa vytvori placenta alebo zabrania poriadnemu uhniezdeniu, pri dalsom uspesnom pokuse som si mala od pozitivneho testu pichat fraxiparine na riedenie krvi a dostala som utrogestan a teda evidentne toto pomohlo, lebo teraz som uz v 28tt klop klop (co pisem preto, aby som ta povzbudila)
a uplne chapem, ze sa citis pod psa, zazila som to sice "iba" dvakrat ale bolo mi rovnako :( velmi ti drzim paste, hlavne nech ta lekar posle na vysetrenia, lebo toto uz fakt nie je nahoda a vela zenam ako my pomohol prave ten fraxik
drzim paste! a cakam na to, ze si tu precitam o chvilu, ze sa to podarilo a vsetko je ako ma! 🍀🤞🏻❤️
a keby nieco pokojne mi napis ak budes chciet, ked nic ine tak ta skusim aspon kus povzbudit

maron264
autor
15. apr 2021

@petamich ty si strašne zlata, vieš ja som po tých dvoch odišla k inej Dr od môjho, lebo od neho keď som chcela aspoň nejaké vyšetrenie tak ma zdrbkal,ze toto sa deje normálne. Táto druhá Dr, mi nasadila progesteron, lebo sa jej nevzdala sliznica a potom vzala hormonálny profil, ktorý bol ukážkový a viac sme to nejak neriešili, keďže už jedno dieťatko mam tak po týchto testoch to brala, že je ôk. A ja som hlavne tiež bola rada, že niečo urobila tak som sa nastavila, že to bude už do tretice ôk, a naozaj všetko krásne sedelo také ciariska co som mala aj všetko bolo super. Ale jeden deň má veľmi boleli kríze a brucho, čo som sa zľakla ale prešlo. No a to bol asi ten deň keď sa začal "potrat". Na Dr. Sa hnevať nemozem, lebo každá žena iná a asi to tak berú, že sa to stáva, ale teraz určite na hematologia a testy chcem. Určite tam musí byť možno aj malý problém. Si veľmi zlata, ze mi takto odpisujes a podporujes ma. Naozaj mi to pomáha. Dakujem🙏a držím ti veľmi palce ❤️❤️❤️

andreatytler
15. apr 2021

@maron264 To mi je velmi luto. Ale pre istotu chod na tu krv zajtra, nech vies na 100% ze to nevyslo.
Ja som to mala trochu ine lebo som bola na IVF. Mala som 3 embryotransfery. Prve dve boli biochemicke a skoncili sa v 5 tyzdni. Treti bol uspesny. Pred tretim transferom som zamenila kysolinu listovu za folat. Je to lahsie vstrebatelna forma kyseliny listovej. Kedze to je vitam B, tie su velmi dolezite pri deleni buniek a prave to je dolezite pre rastuce embryo. Neviem povedat na 100% ze prave to pomohlo, ale skusit mozes. Neuskodi to.

maron264
autor
15. apr 2021

@andreatytler áno, idem zajtra a rovno sa dohodnem na ďalšom postupe, výmenné lístky a všetko. Chcem to druhe bábätko a viem, že to bude nejaká blbosť co mi tomu zabraňuje. Ďakujem za odporúčanie, skúsim ❤️

snehulak77
15. apr 2021

@maron264 veľmi ma to mrzí, dúfam ze prídu na to, v čom to je. Vlastne, isto na to prídu a vyjde to!!! Myslím na teba, veľmi ti to želám 😊😊😊

andreatytler
16. apr 2021

@maron264 Zober aj muza na vyserenia. Je mozne ze to nie je tvoje telo ale embrya.

maron264
autor
16. apr 2021

@petamich ahojte dievčatá, práve idem od Dr a musím vám to napísať, úplne vôbec to nechápem, lebo Dr mi povedala, že tam vidí dutinku, že tehotnosť tam je aj žlté teliesko, zobrala hcg, a uvidíme co povie. Poviem vám som v takom šoku, že vám to píšem, že aj verím ale aj sa riadne bojím. Držte palce ďakujem 🙏🙏🙏

luckalukas_1
16. apr 2021

@maron264 velmi silno drzim palce nech to dobre dopadne 🤞🙏🙏🙏

elenita
16. apr 2021

@maron264 drzim palce 🤞🤞

elenita
16. apr 2021

@maron264 A kedy budes vediet vysledky hcg? Este krvacas?

erickatt
16. apr 2021

@maron264 niekedy mozes mat ,,menzes" aj tehotná.

maron264
autor
16. apr 2021

@elenita mam špinenie, to aj videla na utz že je tam krv, a okolo obeda, tak vám dám vedieť ak chcete. Lepšie sa mi žije keď sa s niekym o to delim, nechcem to vravieť v okolí, lebo je to pre mňa dosť citlivé. Ste zlaté, že ste tu ❤️

elenita
16. apr 2021

@maron264 jasne, daj vediet ❤ Ja zasa lezim v posteli v 23.tt s neustale tvrdnucim bruskom 🙈 Drz sa, verim, ze to bude dobre🙏

petamich
16. apr 2021

@maron264 jemine 🤷‍♀️🤷‍♀️ tak ja budem optimista!!!! toto uz si zasluzi dobre dopadnut 🤞🏻🤞🏻🍀🍀 daj isto vediet (resp. samozrejme ked budes chciet dat vediet)

snehulak77
16. apr 2021

@maron264 jeminku, to je úžasné, veľmi sa teším. Isto daj vedieť čo a ako. Takéto krásne zázraky 🤗🤗🤗

maron264
autor
16. apr 2021

@snehulak77 žiaľ, dievčatá, žiadny zázrak sa nekoná, hcg kleslo je to okolo 400...no nič, život ide ďalej. Držte sa.

elenita
16. apr 2021

@maron264 mrzi ma to. Mysleli sme tu vsetky na Teba ❤

maron264
autor
16. apr 2021

@elenita ste skvelé ❤️❤️❤️všetky, držte sa tu a plodte, úspešne rodte 🙏 ja už som objednaná na hematologiu a idem bojovať 🌹

elenita
16. apr 2021

@maron264 drzim palce ❤

snehulak77
16. apr 2021

@maron264 mrzí ma to 😔 Ale isto to vyjde, mysli pozitívne. Drzkaj sa ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre