Som v 6. týždni a druhá čiarka je slabšia

kikaham
19. nov 2020

A robím si posledné 3 týždne testy že či druhá čiarka silnie alebo nie lebo gynekologovi pôjdem až 30 novembra .
Prvé dva testy sú robené z ranného moču a posledný vidíte že je druhá slabšia zase či to môže byť tým že to nebol prvý ranný moč. Ďakujem 🙂

lrnka
19. nov 2020

@kikaham gratulujem ste tehotná.Prajem úspešne donosenie a hlavne kopec zdravíčka .

elisa_stella
19. nov 2020

Ten treti test ma aj kontrolnu ciarku slabsiu, asi bude mat len menej farbiva. Kontrolna a testovacia maju rovnaku farbu, takze by som vobec za tym nejaky problem nehladala...

kikaham
autor
19. nov 2020

@lrnka ďakujem pekne 🙂

kikaham
autor
19. nov 2020

@elisa_stella ohhh, oki ja len asi zbytočne stresujem ďakujem pekne

elisa_stella
19. nov 2020

@kikaham uplne ti rozumiem, prezivam momentalne to iste, ale snazim sa byt v klude 🙂 drzim palce, nech vsetko dobre dopadne 🍀

anjelicek26
19. nov 2020

Ten treti test ako pise kocka vyssie, ma obe ciarky slabsie, teda menej farbiva. Urcite je vsetko v poriadku.

aritana
19. nov 2020

Doteraz všetky moje 3 tehu testy boli rovnaké, jedna silná a druha slabá čiarka. Zatiaľ mam jedného zdravého syna, 2xto nevyšlo a teraz 3x bojujeme aby sa bábätko objavilo na utz. Drzim palce❤️🌸

kikaham
autor
19. nov 2020

@aritana aj tebe držím silno palce ! ♥️ Dakujem

kikaham
autor
19. nov 2020

@anjelicek26 ďakujemm dúfam ♥️

kikaham
autor
19. nov 2020

@elisa_stella ďakujem aj ja ti držím palce ♥️

majamat
19. nov 2020

@kikaham presne, ciarky an teste treba porovnavat hlavne navzajom. kazdy test moze mat ine mnozstvo farbiva, alebo sa moze stat, ze je menej namoceny.
a to ci robis z prveho rannneho mocu,alebo neskor je tiez dolezite. ranny moc je koncentorvany a reto je tam viac hormonu HCG

kikaham
autor
19. nov 2020

@majamat okej ďakujem pekne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre