Som v 7 týždni a krvácam. Vačok vidno, plod nie. Čo bude?

kukucka26
19. mar 2012

ahojte som v 7TG bola som na USG , krvacam, vacok vidi , plod nie ☹,poradte bola niekora tak cp nevideli plod a potom uz ano

mivoce
29. nov 2013

To som zažila aj ja. Obal tam bolo vidieť,ale srdiečko nie.No nestrácaj nádej, na ďalší krát s sa to určite vydarí. Aj ja som toho príkladom.Pevné nervy!

kuratkokatka
23. máj 2014

Ahojte dievcata. Dnes som bola na sono, doktortiez videl iba zltkovy vak. Som v 7tt. Mam prist v pondelok. Len plac a plac ☹

my_angel20
2. jún 2014

Ja som potratila dvakrát..prvýkrát som začala krvácať a na pohotovosti len sucho skonštatovali, že je koniec..druhýkrát som bola pn od začiatku 6tt preistotu...každý týždeň som chodili ráno o pol siedmej k doktorovi na kontrolu..všetko v poriadku..keď som prežila aj pre mňa kritický 8tt tak som sa trošku potešila..ale v 10.tt už zrazu srdiečko nebilo...keď čítam tieto články, normálne začínam mať pochybnosť či sa len doktor nepomýlil, či naozaj to srdiečko bilo a on to nevidel....hneď na druhý deň ma poslal na kyret..ako čítam, tak mám vážne pochybnosť, či sme predsa len nemali počkať☹

sisiqe
10. júl 2014

Ahoj som v 7 t. Momentálne som vo FR začala som špinit a neskor krvácat šla som na kliniku a tam gynekologička povedala ze všetko je ok.. V piatok ideme Domou mam strach co povie moj Dr co si myslite??? Je to krvácanie normálne ? Dskujem

zuzanaa2010
11. júl 2014

Ahojte baby,mam trochu obavu.robila som si test pred cca 2 tyzdnami..boli vyrazne dve ciarky(vid foto 1)..lekar potvrdil tehotenstvo ale teeraz mam ciarky slabsie.a idem k lekarovi az okolo 20-teho.je normalne ze je to slabsie?alebo zacina nejaky problem? ☹

piacere
11. júl 2014

@zuzanaa2010 načo si, prosím ťa, robíš test v 9tt, keď už máš aj lekárom potvrdené tehu? Len sa zbytočne stresuješ 🙂 Vidím, že sú to rôzne značky, možno je to taký typ testu, ktorý tú testovaciu čiarku proste silnejšiu mať nebude, ani keby si aké hcg mala. Pokiaľ nekrvácaš, nemáš bolesti, nestresuj sa a zahoď všetky tehu testy do koša, predaj na bazáre, len ich neocikávaj už 🙂 Ak ti ale strach nedá, stále môžeš zájsť buď za svojim gyn skôr, že sa necítiš dobre (niečo si vymysli... bolesti, špinenie, on ťa neodbije a isto ťa skontroluje) alebo si s rovnakou zámienkou zájdi na pohotovosť, tiež ťa neodbijú a určite ťa pozrú... Držím palce 🙂

zuzina1881
11. júl 2014

TO bude tym, ze je to iny test! Ten druhy je mamatest, ze? Ten mne ani v 6tt neukazal riadnu kolajnicu... netrap sa, isto je vsetko ok 🙂 ak si velmi nervozna, skus dr.max test, mne pripadal ovela citlivejsi 🙂

mimka_m
21. júl 2014

Baby idem sa s Vami podeliť a moju skúsenosť ... V piatok večer som začala špiniť do slabo hneda tak šup ho na pohotovosť. Tak bola doktorka, ktorá mi urobila sono po ktorom mi povedala, že nato, že som 6+4tt tak mám prázdny gestačný vak, takže to nevyzerá dobre. Chcela ma tam nechať ležať, čo som samozrejme odmietla. Bohu vďaka zato!!! Dneska som bola objednaná k svojmu doktorovi, na kontrolu po dvoch týžňoch... Doktor pozrel správu z pohotovosti a povedal, že nech sa teda ideme nato pozrieť... Asi o 10 sekúnd nato mi pustil na celú ordináciu zvuk najkrajší na svete ... Bijúce srdiečko mojho bábatka ❤️ ... Je tam a má tabuľkovu veľkosť a nič mu nechýba. Takže Vám chcem povedať, že aj takéto veci sa stávajú.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre