Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Som v 7 týždni a už druhýkrát špiním

1safirka1
21. feb 2012

ahojte tehulky, ked som si na teh.testiku nasla dve ciarocky som bola neskutocne stastna,cakala som na to rok a pol. V 5tt som zacala spinit,hrozne som sa zlakla som myslela že sa mi zruti celý svet, nechcela som o to prist.Isla som hned ku gyn.a poslal ma na PN a uživat duphaston,po týždni som sa vratila do prace,robila som asi týždeni až pokial som nezacala zasa spinit,tak som dnes isla k lekarovi...som v 7tt bolo vidiet aj srdiecko a ma 10mm je to v poriadku? teraz som zasa na PN KE

bambi2
21. feb 2012

@1safirka1 no ziadne spinenie v tehu nie je v poriadku. casom uvidis, ci sa babo udrzi... niektore spinenia preziju, niektore nie... nechcem ta plasit ale treba sa pripravit aj na to najhorsie. v co sa priroda rozhodne, v tom jej uz nik a nic nezabrani... drzim palce nech vsetko dobre dopadne!!!!! 🙂

adlani
21. feb 2012

@1safirka1mne doktorka povedala, ze spinenie na zaciatku tehu sa niekedy moze objavit, horsia by bola cerstva krv....ale ani to spinenie nie je bez rizika. Ostan na PNke a oddychuj, lez, nenamahaj sa. Drzim palce.

anjelicek26
21. feb 2012

Ostan na pn a oddychuj, toto je len a len na prirode. Spinenie nie je dobry znak.

lenkax7
21. feb 2012

@1safirka1 ja som na zaciatku tehu tiez spinila,brala som asi tyzden Ascorutin a preslo to,hlavne vela oddychuj, Drzim palcec 🙂

lenkax7
21. feb 2012

@1safirka1 ja som na zaciatku tehu tiez spinila,brala som asi tyzden Ascorutin a preslo to,hlavne vela oddychuj, Drzim palce 🙂

simisi
21. feb 2012

Ja som krvacala v 6tt ako pri menzes,do 10 tt som este spinila a dcerka ma uz 15 mesiacov 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli