Som v 8. týždni a ešte nepočuť srdiečko

alzbetka239
5. feb 2021

Dnes som bola prvykrát u dr. síce potvrdil, že som tehotná, ale srdiečko nepočul...Myslíte, že ešte je šanca, že o týžden na kontrole ho už bude počuť...alebo sa zmieriť s tým že nič??? som 7tt+2d

lubiss
5. feb 2021

@alzbetka239 no..ja som takto tiez bola prvykrat a srdiecko bilo jak zvon...tiez mi to ale predtym nevyslo...ale pockaj na kontrolu nestresuj sa ale treba byt aj pripraveny ze to nemusi byt ok..

alzbetka239
autor
5. feb 2021

@lubiss a ked ti to predtym nevyslo, bola si aj na cisteni????

lubiss
5. feb 2021

@alzbetka239 ano isla som...chcela som to mat cim skor za sebou aj z takeho psychickeho hladiska..ale bola som na sukromnej klinike kde sa to ku podivu neplatilo len nejakych 15 eur anesteziolog

alzbetka239
autor
5. feb 2021

@lubiss a ako to prebieha? nech som pripravena na vsetky moznosti

sasanka605
5. feb 2021

Mne v 6tt nepocul nic, ani plod nevidel a ked som sla v 8 tt s krvacanim na pohotovost tesne pred kontrolou, tak zrazu bolo vsetko tak ako ma byt. Pockaj este na kontrolu a uvidis. Dva krát mi to nevyslo, raz to mal byť uz vyssi tyzden a prestalo bit a raz anembryomola. Pre mna bolo lepšie ist na cistenie ako cakat.

lubiss
5. feb 2021

uplne bez poblemov...rano som prisla ked som bola na rade mi pichli inekciu, potom som isla na sal anesteziolog mi dal masku na tvar a odtedy tma :D kratka anesteza celkovo asi za 15-20 minut som bola hore pockala hodinku na izbe a isla domov...a potom ziadny problem o mesiac som dostala uz normalu menstruaciu a o dalsie 2 sme sa zaclai znovu snazit...teraz som v 11 tyzdni zatial ok ale strach je stale....ale ved uvidis no mozno to bude nakoniec ok

becyn97
5. feb 2021

Baby vy ked idete na kontrolu normalne pocujete srdiecko?? lebo ja som v 14tt ani raz som nepocula iba videla na sone,ale lekar vravel ze je vsetko v poriadku🤷🏼‍♀️ Stale pisete ze ste poculi srdiecko uz v 8-9tt🙁

bubuzu
5. feb 2021

@becyn97 ahoj,srdiecko sa na beznej kontrole nepocuva a ani sa to nema casto robit,myslim ze najmä v zaciatkoch je to nebezpečné,pretože sa to robi pristrojom,ktory zameria srdiecko a zachytava jeho odozvy a popritom tam vznika teplo,ktore moze to malicke strdiecko poskodit

lubiss
5. feb 2021

nie poculi, videli...autorka sa zle vyjadrila ale hned som pochopila co mysli..

ivangeline
5. feb 2021

U mám to nevyšlo a bol potrat. 😕 Ale držím prsty.

len_nig
5. feb 2021

Držím ti palce aby to dobre dopadlo 🍀 u nás to veru dopadlo zle.

zanetakovacsova
5. feb 2021

Ja som už v 7tt počula srdiečko môjho maličkého drobca 😇.. Držím palce aby všetko dobre dopadlo 🙏🙏

ol1234
7. feb 2021

A vieš na 100%, že si presne 7+2? Ja som srdiečko prvý krát počula 7+5. Tam sa ešte zo dňa na deň môže niečo zmeniť.
@becyn97 mne ho vždy dr na 2-3 sekundy pustí. Okrem toho mám angelsounds, takže ho počujem aj doma. 🙂

pallovas
8. feb 2021

Ja som prišla na prvú kontrolu 7+4 a bol len gestačný vak a čosi v ňom srdiečko nebolo....objednala ma cca o tyzden podľa MS 8+0/ dieťa zodpovedalo 7+4 a srdiečko ko bilo ako hrom a všetko bolo v poriadku

aknamorka22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikk3y
18. feb 2021

Ja som ❤ počula v 8tt a krásne bilo 🙂 tak držím palce

nikk3y
18. feb 2021

@ol1234 ahoj prosím ťa odkiaľ máš tu vecicku -angelsounds? 🙂

ol1234
18. feb 2021
nikk3y
19. feb 2021

@ol1234 ďakujem 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre