Som v 8 týždni a mám horúčky. Mám ísť ku gynekológovi?
Ahojte.
Momentálne som v 8tt, druhy tyzden mam horucky do 38, bola som len u obvodnej. mám ist aj ku gynekologovi? prvu poradnu mam mať 25.5.2012
Vďaka za odpovede
Ahojte.
Momentálne som v 8tt, druhy tyzden mam horucky do 38, bola som len u obvodnej. mám ist aj ku gynekologovi? prvu poradnu mam mať 25.5.2012
Vďaka za odpovede