Som v 8. týždni a necítim žiadne príznaky tehotenstva

mirkaajanko
31. mar 2016

Ahojte, som v 8+2 a necítim na sebe nijaké zmeny, nie je mi vôbec zle, jem rovnako ako predtým, nemám nijaké chute, myslíte, že to v poriadku? Vôbec sa necítim tehotná.Ďalší termín mám u gynekologičky až o týždeň.

1veverica
27. máj 2016

@sabibi51 ahojik, ako tak pozeram tak sme na tom nejako podobne, cakame v rovnaky termin. Ako sa ty citis? zvladas horucavy?

mily7
27. máj 2016

@babula108.zavolaj na gyndu, alebo tam zajdi nech ta prezru

sabibi51
27. máj 2016

@1veverica ahoj, tak celkom zatial zvladam toto este nie su take velke horucavy to este len pride 🙂 ale zatial dobre zalezena som doma a oddychujem.Celkovo sa dobre citim nemam nejake problemy ani nic.taka pohodicka 🙂

1veverica
27. máj 2016

@sabibi51 ty si na pn,ci chodis do prace? uz mas za sebou triple testy ci kombinovany test?

andelik691
27. máj 2016

Buď rada, ja doteraz nerada spomínam na prvý trimester.. Skoro celý som ho prevracala... Takže si užívaj, že nemáš tie prejavy

segga
27. máj 2016

@mirkaajanko V pohode...ja som uz takmer v 17tom a nebyt toho, ze pomaly nezapnem gombik na rifliach, ani neverim, ze som tehotna 😀

babula108
27. máj 2016

@1veverica necitim sa az tak hrozne len nechcem zbytocne hystercit, tak pockam asi este vikend a ked to bude rovnake tak hned v pondelok skocim ku lekarovi alebo samozrejme cez vikend na pohotovost. Ale dufam, ze nebude treba.

babula108
27. máj 2016

@sabibi51 snazim sa ale strach tam bude stale jasne, ze uz teraz to nijak neovplyvnim, len ten hnusny pocit keby som nemala.

jankamarek135
27. máj 2016

Ani mne nič neni doteraz...keby ma babo nekopka tak neverím že som tehotná..a to som 24 tt...okrem bolesti prs

1veverica
27. máj 2016

@babula108 jaj tak, to je ok, tak drzim velmi prsteky nech to dobre dopadne

1veverica
27. máj 2016

@jankamarek135 tak to je super, ine ti len zavidiet mozu, a od ktoreho tyzdna citis pohyby, kopkanie?

sabibi51
27. máj 2016

@1veverica ja som na pnke uz pretoze som mala s tlakom problemy skakalo mi to hore dole a raz som sa strepala vecer na chodniku jak mi zle prislo tak ma uz radsej vypisala a okrem toho mam tazku pracu s vyparmi olovenymi a nevedeli by ma preradit na nieco lahsie.Triple testy uz mame za sebou vsetko je OK.

jankamarek135
27. máj 2016

@1veverica od 20 tt

1veverica
30. máj 2016

@sabibi51 mna sa tiez dr. pytala ci nechcem radsej doma ostat, vzhladom na vek, ale tak ja mam lahku pracu v kancli, tak ja radsej kym mozem chodim do robotky, doma by som sa viac narobila, ako sa poznam kedze byvame na dedine, tak zahradka by mi nedala, a teraz robim iba sem tam, to je super ulava ked su testy dobre no nie? mne sa velmi ulavilo 🙂

1veverica
30. máj 2016

@jankamarek135 joj tak to mam este dva tyzdne ☹ ja by som uz tak chcela citit ze kopka, to by bola taka vacsia istota ze je vsetko ok, teraz vzdy iba na sono cakam 🙂

jankamarek135
30. máj 2016

@1veverica môže ťa aj skôr,ale aj neskôr....aj ja stále čakám iba na sono

1veverica
30. máj 2016

@jankamarek135 a to len kopkanie citis, ci aj nieco ine mozes citit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre