Som v 7. týždni a necítim žiadne tehotenské príznaky

lucianellamartin
5. jún 2013

Ahojte babuľky chcela by som sa spýtať na váš názor či ste to niektorá mali tak ako ja. Som v 7tt a vôbec nemám žiadne tehu príznaky okrem toho , že ma bolia prsia a sem tam pociťujem tlaky v podbrušku a aj hlienik je a aj unavená som celkom dosť inak nič. Nebýva mi zle, nemávam závrate proste nič. Myslíte, že to je v poriadku?K lekárke som objednaná na ďalšiu prehliadku až o týždeň a tak sa bojím či je všetko ok alebo mám utekať za ňou? Ďakujem za každú jednu odpoveď

barbara088
5. jún 2013

ja som pri synovi nevedela nic do tretieho mesiaca a cele tehotenstvo bolo super.pri dcerke a aj teraz je to horsie...podla mna je to normalne

lucianellamartin
autor
5. jún 2013

@barbara088 ďakujem za odpoveď verím, že by to malo byť ok len je to moje prvé tehotenstvo a tak som sa trochu vyplašila keďže všade čítam o tehu príznakoch a aj skoro nič.

mijunik
5. jún 2013

@lucianellamartin ahoj, neboj sa, ja som tiež okrem bolesti prsníkov a meškania menzesu nemala žiadne príznaky. A určite nie v tak skorom štádiu tehotenstva. 🙂 Obidve celé tehotenstvá som si užila bez nevoľností, bez nejakých špeciálnych chutí. Jediné, čo som mala pri oboch tehotenstvách bolo, že som bola citlivá na rôzne smrady. Pri prvom tehotenstve mi vadila kopírka, keď som pri nej robila, vadil mi cigaretový smrad keď niekto na ulici fajčil aj desať metrov odo mňa, pri druhom tehotenstve som asi týždeň stále všade cítila výfukový smrad... Potom to prešlo a užívala som si svoj požehnaný stav. 🙂

graceful9
5. jún 2013

@lucianellamartin ja som nic necitila.nic ma nebolelo.nebolo mi zle.takto to bolo celé tehu.neboj sa ničoho a užívaj si ;)

renca55
5. jún 2013

Bud kludná, ani ja som nemala ziadne príznaky, ani teraz nemám. 😉 Len som bola velmi unavená a stále som spala. Niekedy aj teraz. 🙂 To neni problém, mozes tesit, ze zatial nic nemás.

skorinkas
5. jún 2013

@lucianellamartin Neboj sa. AJ ja som bola tak na tom. Len som bola stále hladná a brucho ma bolelo ako pred menzesom. Inak nič. No ak nerátam čuch ako stopársky pes. Teš sa. Niektoré ženy doslova hladujú. Už pri pohľade na jedlo je im zle. Užívaj si to. 🙂 😉

aristka
5. jún 2013

u mňa to zakaždým začalo po 7 týždni..tak ešte nekrič... 😉

siska07
5. jún 2013

nerob paniku, je to normalne. nevolnosti mozno pridu neskorsie, ak nie, bud rada 🙂 a brusko ta bude mozno castejsie pobovlievat a pichat, ako pred prichodom MS napr., tak to je tiez normalne.

zumasi
5. jún 2013

@lucianellamartin je to úplne normálne, ani mne nebývalo skoro vôbec zle. Buď rada 🙂

olusam
5. jún 2013

Ja som v 8tyz.a musim povedat,ze zatial nic.Len si musim cez den pospat a niekedy ma pobolieva brucho.Tak dufam,ze to zvladnem v poho.

lillona
5. jún 2013

@lucianellamartin vyckaj casu ... 🙂 ja som si tiez tak fandila ako mi nic. potom presiel 8 tyzden a mojmu zaludku bolo veselo, sice som nevracala, ale stale mi bolo nevolno

doska
5. jún 2013

jaj kofka 🙂 bud rada, ze ti nic nie je, ze nezvracias a ze nemas zavraty, ze sa mozes v pohode napapat ! 🙂 podla mna sa nemusis hnat k dr 🙂 ja osobne som prve tri mesiace nemohla poriadne nic zjest, stale mi bolo zle aj ked som nezvracala....sesterke nebolo vobec nic, kazde tehu je ine, kazda maminka, nemusis sa podla mna plasit, mas predsa ine "priznaky" takze isto ide vsetko ako ma 🙂 drzim palceky nech to dotiahnes do uspesne bolaveho konca, ktory ti prinesie krasne zdrave babatko 🙂

lucianellamartin
autor
5. jún 2013

@mijunik
@olusam
@zumasi
@siska07

@aristka
@skorinkas
@renca55
@graceful9

Ďakujem kočky za vaše odpovede veľmi si to cením 🙂 A som rada, že nie som jediná, ktorá nemá príznaky ale teda zrovna dnes som viac na wc ako v izbe. Mám pocit, že mi mechur praskne. Ale inak aj ten tlak v podbrušku sa tak stupnuje raz viac raz menej 🙂 Tak verím, že je všetko ok 🙂

daniaz
5. jún 2013

@aristka u mna takisto..Doteraz som mala tie iste obavy a uz dva dni ledva zijem 😝 Zacalo to siednym tyzdnom..

lucianellamartin
autor
5. jún 2013

@doska Ďakujeeem si zlatá 🙂🙂🙂

lacamada
5. jún 2013

ten tlak je normálny, veď sa tam dejúúúúú veciiiiii!! 🙂

andy03
5. jún 2013

neboj sa..ked som bola prvy krat tehotna som nevedela do 9tt ani ze som 🙂 🙂 🙂 ale zasa druhy krat od prveho dna som to patricne citila :D takze kazda sme inaaaaaaa neboj sa

hajajanka
5. jún 2013

@lucianellamartin Vsetko, co si tu popisala hned v uvode, su tehotenske priznaky 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 Nevolnost nie je jedinym priznakom tehu.

miku1
5. jún 2013

@lucianellamartin To čo si popísala sú tehotenské príznaky....Nemusíš zvracať, aby si mala pocit, že je všetko OK a tehotenstvo prebieha normálne. Buď rada, že nemáš takéto problémy. Tak sa zbytočne nestresuj a užívaj si to.

amadea3
5. jún 2013

@lucianellamartin ja som tehu priznaky nemala ziadne za cely cas, keby mi nerastlo brucho tak ani neviem 🙂 zvracanie, unava, citlivost na pachy, naladovost, caste chodenie na wcko... nic z toho som nemala a nemam doteraz. Takze ak nic z toho nemas, mozes sa len tesit, ze ta tieto "radosti" obidu 🙂

lusindaaaaaa
5. jún 2013

Ja som v siedmom mesiaci a okrem toho,ze priberam a maly kope ako divy tak by som ani nevedela...vobec mi nebolo zle a ani by som nevedela az kym nezacali pohyb 🙂 y,takze myslim ze je to v poriadku

mamina2208
5. jún 2013

joj tak to teda môžeš byť rada myslím že všetko by malo byť v poriadku, aj ja som do 4 m nemala žiadne príznaky okrem toho bolenia prs ale potom som 3 týždne vracalaaaa.

gogusa
5. jún 2013

ahoj ja som v 35 tt a ani som nevedela ze som tehotna kym ma mala nezacala kopat myslim ze mozes byt len rada ze nezvracias a nieje ti nevolno 😀

lucianellamartin
autor
5. jún 2013

Ďakujeeeem veľmi kočky strašne sa mi uľavilo 🙂 teraz už sa nebojím, že by nebolo niečo v poriadku 🙂 Užívam si tehu ako to najviac ide ved to je zázrak 🙂 Takže ešte raz ďakujem za každú jednu odpoveď 🙂

betuska22
5. jún 2013

bud rada, ja som pri oboch grcala staaaale až do pôrodu, ja som len čakala kedy porodím ☹ je to strašnééééééé závidím (v dobrom) maminkám ktoré si užívali resp.užívajú tehu kedže mne bolo tak zle ☹

bashka87
5. jún 2013

Mna keby prsia neboli tak si ani test nerobim...a zle mi tiez bolo tusim 3 krat som hned rano vodu vyvracala..ale podobne som to mala aj pred tym ked som nebola tehotna..a teraz tiez ani neviem ze somv tom...tes sa z toho, lebo niektore dievcata nemaju taku pohodu...

ejkapod
5. jún 2013

@lucianellamartin , ja som sice len 5t+3 ale tiež zatial nič necitím, nič my nieje len to že chodím furt na wc 😉 , zajtra idem na gyndu tak snad už uvidím bublinku... 😉

lucianellamartin
autor
5. jún 2013

@ejkapod Držím palce ja som išla na prvý utz 6tt+1 a aj srdiečko krásne bilo teraz idem až za týždeň a to už bude vidno oveľa oveľa viac 🙂

ejkapod
5. jún 2013

@lucianellamartin , super, gratulujem, ja som tiež chcela isť neskôr no nevydržala som 🙂 snad už niečo uvidíme..

siska765
5. jún 2013

a to nie su priznaky co opsujes 🙂 ?ved unava, bolest prsnikov a napatie v podbrusku to su hlavne priznaky, ja tiez nevraciam a mam presne tie priznaky co ty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre