Sono v 7. týždni + 2 dni

domcavesel
20. feb 2024

Ahojte, v piatok idem na ďalšie sono, to budem presne v 7tt+2. Mak by doktor vidieť už embryo a srdce ? Ako ste to mali Vy ?
Bola som naposledy v 5tt+4 a nevidel nič, len gestacny vak a žlté teliesko. Tehotenský test mám stále veľmi silný avšak do sa týka príznakov, len občas večer zacítim miernu nevoľnosť.

Ďakujem za odpoveď 🙂

pato88
20. feb 2024

@domcavesel ahoj, ja som sla presne 5t+4 dni a videl tiez len vak. Potom som sla az v 8t +2 a uz bilo stdiecko. Myslim, ze uz v 7t by malo srdiecko zachytit. Ale tak, nie som odbornik.

petronellla87
20. feb 2024

@domcavesel ja som bola takto v 8tt a uz bilo❤️

snazilka_bio_mamka
20. feb 2024

ano, u mna už videl aj srdiečko a šla som 6+4 prvý krát 🙂

sofia1979
20. feb 2024

@domcavesel teraz už bude určite vidno neboj, gratulujem a úspešne trhu želám

kiki68
20. feb 2024

@domcavesel mala som prve sono 7+2, uz blikalo srdiecko, 9+0 uz bola taka panda z neho a 11+3 uz to bolo take ludske mladatko.

silvia_sisa1
20. feb 2024

som bola teraz a som 7tt+2 a prázdny gestacny vak… o dva tyzde idem zas tak čakám na zázrak

domcavesel
autor
20. feb 2024

@silvia_sisa1 držím palce ❤️

domcavesel
autor
20. feb 2024

Baby ďakujem a mali ste aj nejaké príznaky ? Lebo ja ich nemám takmer žiadne, tak som z toho taká na nervy 😁

silvia_sisa1
20. feb 2024

@domcavesel ja cítim len že som unavenejsia a keď som v aute dlhšie ako pol hodinku začína mi byt zle …inak všetko ok 🙂

nmoso26
23. feb 2024

@domcavesel no okrem únavy a sem tam nevoľnosti nič.. ale mam obavy pretože pociťujem bolesti v podbrušku hlavne keď sa hýbem, sadnem si a ešte nejakú chvíľu to ešte trvá a potom to prejde...taka zvláštna bolest to je...akoby tvrdnutie brucha ci čo

terinka2013
27. feb 2024

@silvia_sisa1 držím palce

terinka2013
27. feb 2024

@domcavesel 3x tehu a nič mi nebolo, nie všetkým ženám býva zle

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre