26 dní po embryotransfére nie je vidieť gestačný vak

kika8259
28. júl 2013

Ahojte baby,som 26 dní od ET (2.7.)a dnes som bola na pohotovosti na sone, (začala som slabo špiniť) no doktor tam nič nevidel,ani len gestačný vak. podľa pm som 6+4tt a vidím že veľa kočkám tu na koníkovi bolo v tomto týždni vidieť aj plod aj akciu srdiečka.Ďalšie sono mám naplánované o 9 dní,myslíte že je nejaká šanca že sa ešte ukáže? doteraz som bola na krv 3krát pre potvrdenie tehotenstva,naposledy 19.7.,výšku hcg mi sestrička nepovedala- vravela len že všetko je v poriadku a pekne hormón rastie. tak ja už neviem,panikárim už pár dní, lebo tehotenskú nevoľnosť som mala iba raz a odvtedy žiadne príznaky ☹ Ďakujem za každú odpoveď

mysiatko
28. júl 2013

Skusila by som sono u ineho lekara.drzim palce

lenuliatko
28. júl 2013

@kika8259 Chápem ťa, že panikáriš, ale nič nemusí byť stratené. Tie začiatky sú ťažké, všetko je ešte malilinké. Doki možno zle videl, možno má slabší UZV a tie zmeny môžu prísť zo dňa na deň. Dnes nič nevidel, zajtra by už možno videl. Ani špinenie nie je nič výnimočné ale môže to znamenať aj to, že sa čosi pobabralo. Tiež by som na tvojom mieste šla na UZV inde, poprípade zas vziať krv na hCG. Skús sa ukľudniť, myslieť pozitívne. Držím palce, aby to dobre dopadlo 🙂

kika8259
autor
29. júl 2013

dakujem baby 🙂 moj dr má teraz 2 týždne dovolenku tak skúsim počkať do 6.8. na utz a v GynFive sa to dozviem ale mám taký vnútorný pocit že to asi nie je dobre☹ ale čo už bude ako má byť !

22lucinka
29. júl 2013

nic sa neboj Kika, bude dobre - silno drzim prsty 😉

iv01
29. júl 2013

Mne zbadali az v 8tt, dovtedy nikto nic nevidel, teh som mala potrvdene iba z krvi

kika8259
autor
29. júl 2013

@22lucinka ďakujem pekne 🙂

kika8259
autor
29. júl 2013

@iv01 skúsim sa trošku pozitívnejšie naladiť,bodaj by to bol aj moj prípad ... 🙂

anta25
29. júl 2013

@kika8259 Ahoj, ja som v takej istej situácii ako ty. Ja som bola na sone 20 dní po ET a tiež tam nebolo nič vidieť, ani gest. vak. To bol vtedy 5+1 tt, ale doktor povedal, že ešte nič nie je stratené. On má tiež dovolenku (skoro až 3 týždne), tak teraz čakám, aby som konečne vedela na čom som. Idem k nemu 5.8. A príznaky tiež nemám, okrem bolenia prs, ale to môže byť aj utrogestanom. Dúfam, že nám obom všetko dobre dopadne! 🙂 Držím palce!!!

kika8259
autor
29. júl 2013

@anta25 Ahoj tak to budem na teba myslieť toho 5-teho a verím,že po tvojej dobrej správe bude aj tá moja dobrá 🙂
držím silno palce !

janka220989
29. júl 2013

ja som bola 5+1 tt a bol len gest vak, potom 6+1 tt tiez len gest vak, ale vacsi ako pred tyzdnom, potom po desiatich dnoch 7.1 tt a mali sme srdiecko aj mimi plodik :D takze radost velka

kika8259
autor
4. aug 2013

@anta25 Ahoj, tak mne to nedopadlo dobre, síce našli gestačný vak ,ale bol malý a hcg mi ide len veľmi pomalinky hore- zajtra idem na kyret ☹
Tak dúfam že aspoň tebe to dopadne dobre, držím päste na zajtra 🙂

anta25
7. aug 2013

@kika8259 Ahoj, veľmi ma to mrzí! ☹ Neboj, zase bude dobre! Máte aj nejakých mrazáčikov alebo budeš musieť stimulovať? Ja mám všetko v poriadku, aj napriek tomu, že som v sobotu dosť krvácala a musela som ísť na pohotovosť, ale našťastie to plod neohrozilo. Som v 9 tt.
Drž sa!!!

kika8259
autor
8. aug 2013

@anta25 super tak aspoň u teba je to dobré, dávaj na seba pozor 🙂
ja som dnes prisla z memocnice, o take tri mesiace ideme stimulovať znova tak aspoň to ma ženie vpred ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre