Strata príznakov tehotenstva v 8. týždni

sovicka24
21. feb 2018

caute zienky, doteraz som nemala extra tehu priznaky, ale no predsa aspon napätie v prsnikoch a rano tazky zaludok, uz tak 2, 3 dni, nemam ani tieto dva co som mavala. Som v 8tt, zacinam sa bat , ze sa babo prestalo vyvijat a bojim sa zleho konca. Stalo sa to niektorej a neznamenalo to len to najhorsie?Dakujem krasne

alikal
21. feb 2018

mne sa stalo to isté, mala som nevoľnosti, prsia, všetko a potom dva tri dni vôbec nič a hrozne som sa bála, lebo som si čítala o tých zamlčaných potratoch a tak (hrozná chyba baby, nečítajte také veci :D ) nevedela som sa dočkať ďalšej poradne, všetko bolo ok a manžel sa na mne smial, že nie aby som bola rada že mi je dva dni lepšie, ale že namiesto toho vyšilujem a čítam blbiny 🙂 odvtedy sa mi ešte asi tri razy stalo že na dva tri dni mi nevoľnosti prešli, neboj, nemusí to nič znamenať. Neviem kedy máš najbližšiu poradňu, ak si ozaj nebudeš istá, choď tam skôr, ale hlavne nestresuj, to urobí viac škody 🙂

sovicka24
autor
21. feb 2018

@alikal Dakujem krasne za tvoju odpoved a povzbudzenie, ze to nemusi len to najhorsie znamenat, ved to, ze dalsi termin mam az niekedy o tri tyzdne, ale bola som dnes na krvi, cize ak mi vyrazne klesne hCG, viem akym smerom sa budem uberat, ale po tvojom prispevku idem mysliet pozitivne🙂

shades3
21. feb 2018

@sovicka24 ahojcek, ja som mala zlu skusenost, ale nebolo to, ze dva dni som nic necitila.. ja som proste citila, ze nieco nie je v poriadku.. dokonca som citala, ze priznaky niekedy pretrvavaju, preto je to zamlcany potrat, ze na to ani neprides.. ja som tehu priznaky totiz od zaciatku vobec vobec nemala - v piatom tt sme boli na potvrdeni tehu, dalsi termin v 8 tt, a to uz babatko nezilo, rovno v tom 5tt sa prestalo vyvijat.. mna neboleli prsia vobec, ani raz mi nebolo zle.. najdu sa take, co zazili co ty, a vsetko bolo ok, a take, u ktorych to bolo to zle. ak sa bojis, mozes babatku ovela viac uskodit - ja by som zavolala dokimu, ze mas zly pocit, nech ta radsej skontroluje! radsej 100x zbytocne, ako raz neskoro sa tu traduje 🙂 a budes mat pokoj x pevne drzim palceky, aby bolo vsetko v najlepsom poriadku! xxx

deti95060810
21. feb 2018

tiež som to mala a bol problém, ostala som v nemocnici na niekoĺko dní....takže smer lekár...

hodanka38
21. feb 2018

@sovicka24 ahoj, ak sa bojis,radsej chod k doktorovi,ale napriklad aj ja som na cely 9 tt stratila vsetky priznaky. Velmi som sa bala,kedze uz mam 1 Ma za sebou,ale v 10 tt sa priznaky vratili a to 100nasobne 😁

fomelka
21. feb 2018

Nemusí to znamenať nič, zatiaľ sa prosím ťa zbytočne nestresuj. Mohlo by ti práve toto uškodiť. Ak sa ti niečo nevidí, tak si zbehni na kontrolu

livuska124
21. feb 2018

Ak máš pocit, že niečo nie je v poriadku, choď ku doktrovi. U mňa strata príznakov v 9tt znamenala missed abort....ty však nemusiš byť rovnaký prípad, ale to ti s istotou potvrdí len doktor. Držím palce, nech je všetko ok.

sovicka24
autor
21. feb 2018

Dakujem vam za vase nazory a taktiez pozitivne a negativne skusenosti

evittam
22. feb 2018

@sovicka24 Niektoré zeny ani nevedia,ze su tehotne v 8.tt. Zbytocne sa nestresuj. Ja som nemala ziadne "tehotenske príznaky" ani pri jednom tehotenstve.

erickatt
22. feb 2018

@sovicka24 ja som príznaky mala jeden deň. Bolo fajn byt ( tych 20 rokov dozadu) bez netu. Nemala som sa čím stresovať. Neboj všetko je ok.

henikav
22. feb 2018

@sovicka24 na zaciatku byvaju velke zmeny a vyrovnavanie sa tela s hormonmi dovtedy su tieto priznaky aj nevolnosti, akonahle sa telo dostane do rovnovahy, tieto neprijemnosti zvyknu ustupit. Najhorsie to byva tak do konca druheho mesiaca a potom uz byva dobre. Mozno sa presne toto stalo. Priebeh tehotenstva nijako nesuvisi s priznakmi a kazde tehotenstvo je ine, niekomu nebyva zle vobec a inej mamicke moze byt zle aj pocas celeho tehotenstva. Takze sa zbytocne nestresuj. Pokial nespinis, ci nekrvacas, je to ok

mickao
23. feb 2018

Ja som stratila priznaky niekedy v 6tt . Prestali ma boliet prsia a brucho. Dnes som skoncila 8 tt a skoncilo aj tehotenstvo. Mala som zamlknuty potrat. Dnes mi robili kyretaz.
Zajtra urcite zbehni k dr. nech ta pozrie. Radsej 100 krat zbytocne ako raz neskoro.

jance333
23. feb 2018

bohužiaľ i u mňa to bol zamlčaný potrat pri strate príznakov. zájdi k lekárovi čím skôr, keď máš pocit, že niečo nie je v poriadku. držím palce, nech je to len planý poplach

ada309
23. feb 2018

Ahoj.. Mam dvojaku skusenost.. Tiez mi raz odisli príznaky, zo dna na den.. Zialu bol to MA v 8tt sa prestal plod vyvijat, zistila som to az na poradni v 10tt..

Dalsie tehu znova, strata priznakov, latela som na pohotovost cela Upratana, vystresovana a cuduj sa svete, mala ma 10mes.. Cele teho bolo take, raz príznaky boli, potom par dni neboli, potom sa zas vratili.. Hlavne klud, nemusi to nic znamenat.. Pre pokoj si zajdi k dr.. Drzim palce

ada309
23. feb 2018

*ospravedlnujem sa za preklep, blby slovnik nastaveny

solene
23. feb 2018

Mne sa stalo to isté, z večera do rana som stratila všetky príznaky. Našťastie bolo všetko Ok 😊 nestresuj sa hlavne 😉

sovicka24
autor
23. feb 2018

Dakujem zienky, dnes som to nevydrzala a letela k doktorovi lebo som nespala celu noc co som sa bala, ale srdko este bije maly chrust ma 15mm a ze vraj si mam uzivat teho aj bez priznakov dalsie moze byt uplne ine 🙏🏻Dakujem za podporu a vase nazory, ste zlate dufam ze to aj do 10tt na dalsiu kontrolu vydrzime💪

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre