Ťažoba na žalúdku v 7. týždni

miroslavaa31
12. mar 2018

Ahojte. Co by ste mi poradili na tazobu na zaludku(akoby som mala v bruchu kamene). Je mi tazko aj 4 hod. po jedle,dnes skoro cely den. Nejaky caj,dzus,nejake jedlo vam pomaha? Dakujem za radu

gabrriela1
12. mar 2018

Mne pomahal iba suchy rozok so sunkou a syrom...to som musela mat stale pri sebe aj na navsteve...inak som nemohla varene ani citit...

mini007
12. mar 2018

Ja som to mala tiez od 6tt do 11tt... 24hodin mi bolo zle a vraciala som....... skus fatru.. ja som si kupila cocculine homeopatika na nevolnost, jedla zazvorove cukriky ... ale pri zivote ma drzal torecan ktory mi predpisal doktor...
Musis vydrzat... drzim palceky

monane
12. mar 2018

skús niečo bublinkové aby sa ti vygrgalo, možno coca colu tá vraj pomáha pri nevoľnostiach 🙂

kubkovamama
12. mar 2018

@miroslavaa31 ahoj,tiež mi bývalo ťažko,aj keď som nevracala.. ale normálne najesť som sa nedokázala cca do 6mes..potom prišli horúčavy a opäť žiadna sláva.😁pomohlo: vydržať to.Cim ťa asi nepotesim.☺Jedine dočasne po troške piť,cucat slané tyčinky,homeopatiká Gastrosinezin či ako sa to píše😀a z DMky suseny zázvor nalozeny v cukre.Ono tu tazobu moc neprechčiješ,iba si tak odputas pozornosť.Casto si vetraj,poprechadzaj sa..mne bolo hnusne,keďže som ležala na rizikovom a keď sa nehybes ide ťa trafiť.Drzim palce, väčšinou to prejde po tom 12tt.Niektore máme smolu a trvá to dlhšie

miroslavaa31
autor
12. mar 2018

@kubkovamama dakujem

trinneo
12. mar 2018

Ja som to mala a skúšala som masírovať brucho... také krútivé pohyby v smere alebo v protismere hodiniek, vždy po jedle alebo keď cítim že mi je ťažko... a mne to pomáha... Mám pocit, že ako by som viac rozhýbala žalúdok a črevá a už po niekoľkých minútach sa mi občas aj odgrgne aj začne škvŕkať, akoby mi to tak začalo pracovať... ale ja to mám odskúšané už skôr, keď mi bývalo ťažko na žalúdok zo stresov a hocikedy.... Tak to skús, možno pomôže... A keď mám na obed naozaj ťažšie jedlo, tak si dám zo 2dcl aj nealko piva, aby sa odgrglo...človek sa hneď lepšie cíti...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre