Tehotenské bruško v 12. týždni

ivus14gasparka
14. mar 2018

Ahojte dievčatá, chcem sa spýtať kedy vám pri prvom tehotenstve bolo už vidno tehotenské bruško. Budem rada ak pridáte aj foto 🙂 Ja som teraz v 12 tt a akoby sa vyhuplo z noci do rána či je to možné, že tak razom vykukne. 😉 ďakujem za odpovede

pininka
14. mar 2018

Kazda sme ina,mne pri prvom do siesteho mesiaca nebolo nic vidno a to sa narodil skoro 5 kilovy. Vraj na chudych zenach to vidno skor,niekomu aj zo dna na den

sabinka277
14. mar 2018

Mne taktiež pri prvom nebolo do 6 mesiaca nič vidieť až všetci sa ma pýtali ci som ozaj tehotná..🤔😁😁 ale teraz pri druhom už od 14tt.. 🙂

candies
14. mar 2018

Fotky sú Od 16-21tt 🙂 ale ja som predtým Chuda nebola :D

shades3
14. mar 2018

ahoj, ja som nikdy nebola chuda, a mala som pri prvom tehu mega brucho hadam uz od 9tt, a teraz v druhom takisto.. 🙂

jankalukasova
14. mar 2018

Ja som pri dcerke zacala mat viditelne brusko od cca 24tt... dovtedy nic...uz som citila ako sa pohybuje a brusko nikde.

andrejkavid92
14. mar 2018

Ja som akurat 13tt+1 a vidno je akurat tak ako keby som bola stale dobre napapana, proste akoby nafuknutost spojena s troska nahromadenym sadielkom 😄 nebola som nikdy extra chuda, skor taka stredne chudej postavy by som povedala. Uz mam aj tehotenske gate aj ked ich vzhladom na brusko vobec nepotrebujem, len je problem ze co ma klasicke rifle na gombik tak uz mi tak natesnejsie, tak je mi prijemnejsie takto.☺️

jankazsa
14. mar 2018

@ivus14gasparka ano, išlo to skokovito, doslova akoby z večera do rána. Pri prvom bolo bruško vidno už niekedy okolo 16. Tt

deti95060810
14. mar 2018

@candies takéto brucho som mala na konci tehotenstva....pri dievčatách....Susedia si ani nevšimli že som tehotná... pri synovi nebolo nič vidieť do 6 mesiaca a potom mi naráááástlo niečo obrovskéééé... možno že je to genetické, podobne to mala aj moja mama. Keď bola tehotná so mnou, tak isto susedia nevedeli že je tehotná...
áno ja som z tých podvýživenejších....🙂

tinka0000
14. mar 2018

@candies ASI JE PRAVDA, ze tehotenstvo prospieva kazdej zene , a ze je krasna ♥

michaelagk
14. mar 2018

Mne pri synovi vykuklo v 6 mesiaci dovtedy nič 🙏🏻😂 a potom som sa ledva gúľala a začínala som na 47kg a končila na 72😱

candies
14. mar 2018

@deti95060810 mna na konci slo už rozdrapit 😂😂pribrala som 21kg

candies
14. mar 2018

@tinka0000 ja som sa cítila úplne krásne keď som bola tehu 🙂)))) a vždy sa mi tehotne ženy páčili

tinka0000
14. mar 2018

@candies to iste vravim 🙂 A to ze si pribrala 21kg absolutne nevadi, hlavne ze je ňunik zdravucky 🙂
A ak chces, zhodiš dole :D ♥

shades3
15. mar 2018

@candies tak ale ty si krasna.. ja som pribrala hrozne, a aj vyzeram zial hrozne.. ale pri dcerke aj ked som bola buchta som sa aspon v tvari citila pekne.. teraz nie.. ale som aj tak stastna, brusko a babo su naj xxxx

candies
15. mar 2018

@shades3 :D kdeže krásna ... vyrážky vsade opuchnuta och ale bolo to jasne obdobie 🙂))

shades3
15. mar 2018

@candies na fotke nevidno ziadne vyrazky, ani opuchlina, krasna si tam 🙂 ja sa radsej nefotim, hahahahahahaha...

michaella94
15. mar 2018

ja som velmi chuda a pri prvom mi malilinke brusko bolo vidno v 20tt a pri druhom tiez tak okolo 20tt

ivus14gasparka
autor
15. mar 2018

ďakujem Vám dievčatá za odpovede 🙂 každá sme iná jedinečná.... aj tak najpodstatnejšie je, aby boli naše deti zdravé 😉

mini007
15. mar 2018

Moje ..13tt

zlotazla
29. mar 2018

Ja na zaciatku 7. mesiaca 🙂 do 6 mesiaca nikto nevedel ze som tehotna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre