Tehotenstvo a morča

10. nov 2021

Ahojte. Chcem sa spýtať, som v 9tt a kúpili sme si male morciatko také 5tyzdnove. Je to pre mňa ako tehotnú riziko alebo nie? Ak má niekto skúsenosť nech napíše ďakujem.

kaul
10. nov 2021

Jedine riziko je, ze ho ,v navale tehotenskych chuti, zjes.

autor
10. nov 2021

@kaul tak to nehrozi😂😂 takú chuť zas nemám

autor
10. nov 2021

@kaul ja sa preto pýtam lebo matka má ohovára že je pre mňa nebezpečné že môžem potratit a neviem co že môže dačo preniesť na plod. Ale svokra zase o ničom takom nevie pritom ona mala už asi 3 alebo 4 morčata 😂 nie počas tehu ale tak. Ze ci nemôže na mňa niečo preniesť.

matabb73
10. nov 2021

My máme morča 5 rokov a nič na nás nepreniesla. Ked sme ju priniesli, dostala pieseň z tú som jej vyliečila. Minulý rok mala zápal močových ciest, asi prechladka vonku, inak je zdravá. To skôr my sme ju par krát nakazili nádchou. Ak máš obavy, daj ho pozrieť veterinári, ale to by sa už prejavilo.

simona92101
10. nov 2021

Pokial nepapas morcacie bobky (vtip) tak urcite nic od zvieratka nechytis 😉 ockovania a vet.prehliadky su samozrejmost

misulka22
10. nov 2021

My sme mali pocas mojho tehotenstva zoo a vsetko ok.jedine co,ze macaci zachod cistil manzel.

autor
10. nov 2021

@matabb73
@simona92101
@misulka22 dobre ďakujem vám 😁 ste ma trochu ukludnili😂

kiki68
10. nov 2021

Nema sa co stat. Ved to morca je izolovane od okolia v podstate. Neviem cim by Ta ohrozilo.

autor
10. nov 2021

@kiki68 hej.. My sme hi kúpili od nejakého chovateľa a keď doniesol ukázať tak bol s viacerími morciatkami po kope.. Ale chcem ísť s nim na veterinu predsa nech sa na neho pozrú. 😊

kiki68
11. nov 2021

No ved ja veterinu by ste ist mali na vstupnu prehliadku. Tak ako tak. Ale neboj nic nehrozi, ved mate hygienu doma a nevidim dovod na prenos niecoho. Ludia sa boja skrz neinformovanost. Vacsina ludi nema zaklady o biologii zial alebo su uplne nespravne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre