Tehotenstvo bez akýchkoľvek príznakov

betka1_41
8. jan 2024

Ahojte, som v 11 týždni, minulý rok som prekonala zamlčaný potrat v 6 týždni. No mám obavy, lebo nemám žiadne príznaky od začiatku trochu ma pobilevaju bradavky a akurát dnes sa cítim na chrípku, jedno dúfam že je to spôsobené tehotenstvom a nie je to ozajstná chrípka ktorá na mňa lezie. Myslite si že je to v poriadku keď nemám žiadne tejotenske chute alebo nechutenstvo? Viem že každé tehotenstvo ma žena iné. Ale po MA mám stále obavy. Nemám pocit že by to malo dopadnúť zle ale aj keď vidím maličké vecicky tak hlavou mi prebleskne že čo ak môjmu dieťaťu to nebudem mať možnosť obliecť. Proste len tak spontánne. Až sa za to na seba hnevam že niečo také mi dokáže prebehnúť hlavou. Mala ste to niektorá po MA podobne? A nakoniec to dopadlo dobre ? Bola by som rada za akékoľvek názory hlavne od tých žien ktore si tým prešli rovnako.

colsami
8. jan 2024

Ahoj, iste vies ze kazde tehotenstvo je ine. Priznaky mozes mat rozne ale aj ziadne. Bez ohladu na to ci si predtym mala biochemicke, MA, si prvorodicka alebo uz mas 10 deti.... Taktiez bez ohladu na to vsetko mozes donosit zdrave dieta - ale aj sa moze este hocico este stat. To Ti naozaj nikto nemoze inak povedat...

Takze zbytocne sa nestresuj, vela momentalne neovplyvnis. Drzim palce nech Ti to dobre dopadne! 🙂

gejb
8. jan 2024

@betka1_41 bud rada ze nemas priznaky - len by ti bolo zle a aj tak to neznamena to ze je všetko OK.
Tiež som mala zo začiatku extremny stres ci to nedopadne zle..a nepotesim ta - stres mam aj teraz v 7mesiaci. V tomto je dobrý angelsound.

betka1_41
autor
8. jan 2024

@colsami ďakujem pekne snad to dopadne najlepšie ako môže 😊

betka1_41
autor
8. jan 2024

@gejb áno počula som o tom. Tiež si to určite kúpim keď budem vo vyššom štádiu tehotenstva

martaatram
8. jan 2024

Ja som ked sa nepodarilo mala vsetky mozne priznaky … a ked sa zadarilo do 9mesiaca nemala som ziadne priznaky okrem rastúceho bruska … ale viem ako sa citis ale uzivaj si hladkaj brusko a ver ze je vsetko v poriadku 🙏🏻🙏🏻

deti95060810
8. jan 2024

nikdy som nemala MA, ale tretie tehu bolo úplne bez príznakov... išla som k lekárke s problémom - chýbajúci menzes a domov som prišla s tehu knižkou... 15 tt

banderaska29
8. jan 2024

poviem Ti to tak.. strach to neovplyvní. ja som tiež prišla o mimčo 2x. viem, že je to sakra Ťažké, keď už raz prekonáš taku stratu, ale čo ti možem odporučiť čo najsrdečnejšie je tešiť sa a užívať si každú sekundu tehotenstva. ten strach o bábatko budeš mať už navždy, to je presne to, o čom hovorili naše mamky. nepochopíš - nezažieš dcéra moja 🙂 tak to aj je. doteraz, hrozne sa o nich bojím, to je jediné miínus materstva.

čo sa týka príznakov, moje prvé tehotenstvo bolo presne také, aké máš ty a dopadlo úspešne 🙂 ja som ani nevedela, že čakám babatko, kym ma nezačalo kopkat 🙂 ♥

lucia7933
8. jan 2024

ahoj, viem presne ako sa citis, ja som uz po dvoch MA do 8tt, teraz som znova tehotna uz v 17tt ale tie obavy su stale, tiez sa velmi bojim a co mi pomaha je ten angelsound ked ho obcas zapnem (pouzivam obcas od 14tt)

akiknabruh
8. jan 2024

@betka1_41 Ahoj presne viem ako sa citis , uz som raz mala MA , teraz som aktualne 25tt 💙 každy den dakujem tam hore kde sme . Držim palce do finále . Uživaj si tehotenstvo . Utečie to ako voda a budeš mat babätko pri sebe .

betka1_41
autor
8. jan 2024

@akiknabruh Ďakujem krásne 😇 Áno to tehotenské odbobie beží strašne rýchlo 😊

snazilka_bio_mamka
6. feb 2024

@betka1_41 Ahoj, môžem sa spýtať, ako prebieha tehotenstvo? ja som bola na kontrole 9+4 a bolo všetko v poriadku. teraz som 10+2 a znova ma chytá stres, lebo nemám skoro žiadne príznaky.. únava a trocha bradavky a občas slabé krče, inak nič. Ďalšiu kontrolu mám 13+1 takze si ešte počkam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre