Tehotná s klasickým PMS

17. apr 2021

Caves zienky. Som prvy raz tehotna. Zajtra mi ma prist menzes a test mi vysiel dnes mega pozitivny. Je normalne ze mam klasicke pms? Prsia ale so zilkami (to nemavam pri pms), bolesti podbruska ako na ms, silny vodovy vytok, ktory mavam den pred ms.. trosku sa obavam, ze ms dorazi 😟🙁

julie19
17. apr 2021

Neboj sa, často krát sú tie prvé príznaky identické s PMS ... ja som tak prišla na to že som tehotná lebo už všetko má bolelo brucho aj kríze aj prsia, už som chodila že určite už dostanem a keď už 3 dni mi bolo tak že už to dostanem a nedostala som tak má napadlo urobiť test ;)

autor
17. apr 2021

@julie19 dufam ze mas pravdu, ja mam tiez identicke pocity ako pri pms ked sa mi uz mrcha spusta, dokonca chodim stale na wc lebo mam pocit ze uz dosla aky mam silny vytok... aj ma boli cely spodok akoby v posve.. no budem dufat, ze je to normalne.

waity888
17. apr 2021

Ahoj, úplne normálne..pri prvom tehotenstve som to mala rovnako a keď už dlho nechodili, doktor mi to potvrdil. Kŕče, nervozita,silný výtok. Veľa žien to takto má takže no stress 😊

autor
17. apr 2021

@waity888 naozaj? Normalne si ma upokojila. To mam presne nervozitu, krce, bolesti, prsa navrete ani nevravim.. dakujem, idem si porad vylozit nohy a dat sa do kludu 🙂

petamich
17. apr 2021

ja presne tak isto 🙂 este som muzovi vravela, ze tento mesiac nic z toho, ze uz ma vsetko boli a uz uz dostanem svoje dni

autor
17. apr 2021

@petamich ja testujem od 10 dpo, uz tam bola ciarocka, slabucko ale tmavne ciarka - dnes 13 dpo, ale fakt sialene pms hlavne zospodu som strasne citliva ubolena vnutri v posve aj podbruskom, snad sa mi ziadna mrcha nerozbehne. Ale vidim, ze nie som jedina, tak potom hned mi je lepsie 😊

mattkapd
17. apr 2021

Moje dve tehotenstva presne takto vyzerali.. Druhé žiaľ neskončilo dobre ale až neskôr.. Teraz som opäť tehotná a boleli ma už len prsia.. Hlavne to chce kľud.. Treba veriť ze všetko bude dobre..

autor
17. apr 2021

@mattkapd dakujem, je to tak, treba verit, a chce to klud. Budem si to opakovat ked ma prepadne panik 😘😊

kajkag
17. apr 2021

Prežívam presne to isté čo ty. Dnes mi vyšiel pozitívny tehotensky test. Tiež mám mierne bolesti ako keby mala prísť menstruacia...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre