Test na určenie pohlavia

viki_00
27. jún 2023

Ahojte baby, chcem sa spýtať na test Woman Secret na určenie tehotenstva, najprv mi test ukazoval fialové a keď zaschlo tak jasná modrá farba 😀viem že to neni 100% kúpila som si to lem tak na srandu ale som z neho zmätená😀mala to niektorá podobne? 😂

zooeynka
27. jún 2023

Vyhodene peniaze....viem ze na to sa nepytas, ale musela som

viki_00
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viki_00
autor
27. jún 2023

@zooeynka Ja viem že vyhodené peniaze, ale nevadí 😀bola som zvedavá 😂

sajmonka_1216
27. jún 2023

ja som si to tiež chcela kúpiť, ale malo to samé zlé recenzie a dosť to stálo...
možno sa má farba objaviť až po uschnutí.. a ružové to je vtedy, ked to nasiakuje močom.. ako napr. ovulačné testy..
ale uvidíš o pár mesiacov.. potom daj vedieť, či test ukázal dobre :D

viki_00
autor
27. jún 2023

@sajmonka_1216 no akurát som 12 tt, takže ešte pár týždňov si počkám hej 😂😂 ale akože zaujímalo ma to lebo celej mojej rodine to vyšlo presne. Ale akože mne to len nervy spôsobilo lebo najprv bolo modré potom fialové a po zaschnutí modré😂😂😂 akože strašne za tie peniaze

magnoliaa
27. jún 2023

@viki_00 tak vyskúšaj ešte test so sodou bikarbónou (vygoogliš) či sa ti zhodujú výsledky

viki_00
autor
27. jún 2023

@magnoliaa nezhodujú, vyskúšala som hneď z toho istého moču a tam mi vyšlo dievčatko lebo nebola žiadna reakcia 😂 takže je to 50-50 😂😂 uz len si počkať na ultrazvuk

kat10pat
27. jún 2023

nepoznam tento test, ale mne soda bikarbona ukazala dievca a bol to chlapec :D ale kazdopadne pri tretom tehu (mala som novu gynekologicku) mi dr uz v 13tt povedala pohlavie - ze da sa aj skoro urcit podla "hrbolceka" uz si to presne nepamatam, vysledok je tak 70%, tak ak budes na poradni skus sa spytat 🙂

viki_00
autor
27. jún 2023

@kat10pat ďalšiu poradňu máme čoskoro to budem akurát 13+5 tak uvidím ale moja gyn je taká že keď to neni na 100% nepovie 🙈😀 akože je to jedno hlavne nech je to zdravé ale s mužom sme dali stávku a sme nedočkaví🤣🤣🤣🤣

selena_luna
27. jún 2023

@viki_00 je to iba tahacka penazi ten test. Mne dcerka az do 20 tt ukazovala chrbatik a nie pisulku, tak sme nevedeli dlho. Ale kamoske tvrdili dcerku a potom jej na jednej poradni vyrastol pipik 🤣🤣🤣 a druhej zas chlapca, ale ukazalo sa ze dcerka betarka mala prstek medzi nohami co sa tvaril ako pipik. Tak plne chapem doktorov, co nechcu hned povedat, lebo to nemusi byt vidiet dobre. 🙂

lucyy1312
27. dec 2023

@viki_00 a co sa ti narodilo?

viki_00
autor
28. dec 2023

@lucyy1312 akurát o par dni mám sekciu 🙂 chlapček to je 😇😇

lucyy1312
28. dec 2023

@viki_00 tak drzim palceky☺️. Vyzera ze teda test vysiel, ked si mala najskor modre.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre