Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ukončenie pracovného pomeru počas skúšobnej doby v 14tt

joysi
27. jún 2019

Ahojte, som v 14tt a momentálne marodim, lebo som krvacala. Dnes mi volal šéf, že so mnou nepredlzia zmluvu..(co som aj čakala). Chcem sa spýtať mam pokračovať v marodení? Môžem ísť na rizikové? Úrad práce? Ďakujem za odpovede.
PS:predtým som pracovala 5 rokov (v marci som skončila v starej FA a v apríli začala v tejto novej).

darina746
27. jún 2019

Normalne zostan na pnke az kym prejdes na matersku pred porodom 🙂

arcticcode
27. jún 2019

A o jakej skusobnej dobe hovorime?

joysi
autor
27. jún 2019

@arcticcode 3 mesačná...v Apríli som nastúpila do nového zamestnania....po 3 mesiacoch mi mali dat zmluvu na dobu neurčitú...ale tak otehotnela som...a začala krvácať...takze marodim..

joysi
autor
27. jún 2019

@darina746 ďakujem za odpoveď... 🙂

lubik87
27. jún 2019

@joysi ja by som na PN neostala až by to môj stav nevyžadoval ...domáce vezenie so 4 hod vychadzkami 🙄keď sa to zadarí mať celodenné vychádzky tak budis ...🙂 A na úkon rnie ti napisal aký dôvod ? Lebo výpoveď nesmie byť ani v skúšobnej dobe preto že si tehotná

joysi
autor
27. jún 2019

@lubik87 no ako dôvod mi povedal, že z dôvodu šetrenia sa rušia pracovne miesta...ale predpokladám, že je to kvôli tomu, že som tehotná...počas skúšobnej asi nie som chránená osoba.... ☹

lubik87
27. jún 2019

@joysi a nehlada za teba náhradu ? Naozaj bude miesto zrušené 😏no je to na prd prísť o prácu na začiatku tehotenstva to už ťa veľa ľudí nezamestná ...u nás v bývalej robote šéf napríklad nebral baby okolo 30 a bezdetné lebo že mu pôjdu na md 🙄tak sme s ním vybabrali kolegyňa 20 a ja s druhým hahaha debil jeden to bol :D

joysi
autor
27. jún 2019

@lubik87 určite bude za mňa náhrada...mala som na starosti 3 projekty, ktoré sú ešte len na začiatku tak pochybujem, žeby FA zrazu len tak zrušila projekty, ktoré prinesú FA zisk.... ☹

nuci616
27. jún 2019

@joysi jasné ostaň na PNke, bude to pre teba takto lepšie, budeš v kľude a pôjdu aj nejaké peniaze plus nevyhodia ťa počas PNky 🙂

moonlight1210
27. jún 2019

@joysi dala si v praci papier od doktora, ze si tehotna? ci len pnku?

v skusobnej dobe mozu s tebou ukoncit PP bez udania dovodu.
ak si dala papier, ze si tehotna, tak tiez mozu, ale musia napisat dovod, ktory nesuvisi s tvojim tehotenstvom.

PNka v oboch pripadoch (ze si dala papier, ze si tehotna, alebo nedala) nic neznamena, kym si v skusobnej dobe.

nerozumiem formulacii, ze ti nepredlzia zmluvu na dobu neurcitu po uplynuti skus doby.
zmluva uz bud hned je dohodnuta na dobu neurcitu, alebo na urcitu. skusobna doba na tom nic nezmeni.
ak ju mas teraz na dobu urcitu, tak zamestnavatel nemusi spekulovat, proste ta prepusti v den dohodnuty v zmluve. (a ani tehotenstvo nic na tom tiez nezmeni.)
ak je na dobu neurcitu, tak na tom skusobna doba tiez nic nezmeni. max zamestnavatel je limitovany 3 mesiacmi, kedy sa ta moze zbavit bez vymyslania dovodu.

@nuci616 aj tebe pre info, lebo si mylis vplyv PNky na prac pomer po uplynuti skusobnej doby a pred uplynutim skus doby. pocas skus doby PNka nic nezmanena. a to ani ak si tehotna (az na trosku limitovane dovody, pre ktore ta mozu poslat prec).

joysi
autor
27. jún 2019

@moonlight1210 precitala som esteraz zmluvu...mam tam uvedené, že po uplynutí skúšobnej doby mam zmluvu na dobu neurčitú, ale keďže mi skuš.doba konci koncom júna tak ma ešte stihli "zrušiť"

23121974
27. jún 2019

@nuci616 Aké "nevyhodia ťa počas PN-ky" 🙈 V skúšobnej dobe môžu vyhodiť aj počas PN..

evittam
27. jún 2019

@nuci616 Ju nikto nevyhadzuje. Konci jej PZ.

ibrunova
27. jún 2019

@lubik87 počas skúšobnej nemusí byť dôvod.

lubik87
27. jún 2019

@ibrunova pokiaľ je tehotná a vedia o Tom tak ano

diaalex
27. jún 2019

Počas skúšobnej doby nemusí uviesť dôvod na prepustenie, stačí ak je nespokojný šéf, to že si tehotná a dala si papier nič neznamená, lebo máš len skúšobnú dobu, iné by bolo keby si bola už na dobe neurčitej... Prikladám aj vyrozumenie právnika na základe ktorého sa riadim aj ja ako personalista.
Skončenie pracovného pomeru v skúšobnej dobe nebráni okolnosť, že zamestnanec je v ochrannej dobe alebo je v situácii, keď nepracuje z dôvodu akejkoľvek prekážky v práci. To znamená, že tehotenstvo zamestnankyne nie je prekážkou pre ukončenie pracovného pomeru zamestnankyne v skúšobnej dobe zo strany zamestnávateľa.
Takže aj keď si PN môže s tebou ukončiť pracovný pomer. Pôjdeš na kontrolu k lekárke, povie ti, že môžeš do práce, ale ty pôjdeš na úrad práce a zahlásiš sa ako nezamestnaná, lebo oni ti budú vyplácať dávky... V podstate keď s tebou ukončia pracovný, aj tak musíš na úrad práce, lebo potom nebude mať kto ti vyplácať peniaze z PN...
Ďalšia vec, keď budeš celý čas na PN, tak budeš mať možno hodinu doobedu a hodinu poobede vychádzku a to je všetko.. plus budeš musieť dávať pozor, lebo z UPSVR ťa určite budú chodiť kontrolovať... Keď rovno pôjdeš na UPSVR, budú ťa posielať na pohovory, aby mali štatistiku, ale ako tehotnú ťa nemôžu posielať niekam k pásu alebo do výroby...

barbora_t
27. jún 2019

Ukoncit PP mozu s tebou kedykolvek v skusobnej dobe bez udania dovodu... Mas dve moznosti bud zostanes na PN - prisposobis sa vychadzkam lebo je dost mozne ze ti prijde kontrola zo socialky, alebo ukoncis PN, pojdes na urad prace, tam zas pocitaj s tym ze ta mozu posielat na pohovory atd.... Zalezi od tety na urade ci ta bude posielat kade tade, alebo nie, moja byvala kolegyna musela ist na pohovor v 7mesiaci lebo pani z uradu ju tam poslala 🙈

joysi
autor
27. jún 2019

@diaalex ved mne je jasne, ze môžu so mnou počas skúšobnej doby ukončiť prac.pomer....pýtala som sa len preto, lebo som v takejto situácii ešte nebola...od vysokej stále robím.... Ale tak ďakujem za odpoveď... 🙂

moonlight1210
27. jún 2019

@diaalex pravnik ma pravdu, len pri oficialne oznamenom tehotenstve to ukoncenie musi byt podoprete nejakym dovodom, ktory ale nesmie suvisiet s tehotenstvom zamestnankyne. Potom by take ukoncenie bolo napadnutelne.

joysi
autor
27. jún 2019

@barbora_t no v 7 mesiaci ísť na pracovný pohovor...ta teta na úrade mala zmysel pre humor 🙂

diaalex
27. jún 2019

@moonlight1210 ale ona je v skúšobnej dobe a vtedy na ňu neplatí ochranná doba ... ochranná platí len keď si po skúšobnej dobe

moonlight1210
27. jún 2019

@diaalex
asi sa nerozumieme.
ja sa nespochybnujem PNku. samozrejme, ze ju mozu prepustit aj pocas PN (dokonca vdaka tomu maju na to viac casu, lebo o PN sa predlzuje skusobna doba).

len s tehotnou ukoncenie PP v skusobnej dobe musi byt s uvedenim dovodu ukoncenia. a ten dovod nesmie suvisiet s jej tehotenstvom.
o tom hovorim.
Inak je to neplatne a sud by zamestnavatel najskor prehral.

evittam
27. jún 2019

@joysi A po MD nezabudni vycerpat podporu.😉

diaalex
27. jún 2019

@moonlight1210 v dnešnej dobe nájsť zámienku nie je problém 😊 stačí dodať, že nevyhovela, po skončení skúšobnej doby nevie sama pracovať, kedze nemala čas sa zaucit ... kopec dôvodov, ktoré sú pravdivé a nesúvisia s tehotenstvom 🙂

joysi
autor
27. jún 2019

@diaalex dôvod mi povedali, že "v rámci šetrenia sa ruší moja pozícia" ale na druhej strane mi volala už bývalá kolegyňa, že na moje miesto už majú náhradu 🙂 je to trápne.... :-/

diaalex
27. jún 2019

@joysi chápem ta, ale na druhej strane chápem aj jeho... budeš často vypisana, potom materská 3 roky a on bude za teba platiť zbytočne, radšej zoberie niekoho kto na materskú nejde a ma pokoj aj so zaucanim a práca bude urobená 🙂
Každopádne keby si skúšobnú dobu prešla bez toho aby to vedel, tak by si to mala vyhraté, ale v tomto prípade už ťažko 😕

Tu začni písať odpoveď...

Odošli