Velikost břicha v 10. týdnu

mautiii
9. jún 2013

Ahoj holky jsem v 10+3 tt amám břicho jak v 6 měsici čim si myslíte že to je? přidávám dve fotky dneska focene a jednu fotku jak jsem vypada před otehotnenim 🙂

marylis
9. jún 2013

Tak to mas teda riadne brusko. Ja som take mala tak v 7.-8. mesiaci. 🙂 Necakas viacercatka? 😉

zuzlicek44
9. jún 2013

preboha 😀

jaruska8
9. jún 2013

Aj si už dačo pribrala??

lucinka1104
9. jún 2013

a máš takéto aj ráno lebo ja večer ked idem spať mam tiež brušisko a rano vypuklinku 🙂 ale vyzerá to min na tri miminka

schvarzy
9. jún 2013

Ja som v 13 tt a som rovná ako doska, bruško je veľmi individuálna vec 🙂)

azmuk
9. jún 2013

u mna do 12tt nic nebolo vidiet 😉

zuzka0605
9. jún 2013

paneboze!..urcite len jedno??? na mne do 12tt nebolo vidiet NIC..ani na pohlad..ani prirastok na vahe.a od 12tt. isla vaha rapidne hore.

povuma
9. jún 2013

😕 😕 😕 😕 ja som v 15tt a nič nevidno...pri prvom tehotenstve som s takým rodila- možno aj s menším 😅 , to mi fakt pripadá na minimalne dvojičky, lekár čo hovorí?

lucinka144
9. jún 2013

🙂 brusko je naozaj u kazdej maminky ine. kamoska bola v 5 mesiaci a brusko mala malinke. Mna odhalili v praci uz v 8 tt. 🙂)). tiez som mala od zaciatku velke brusko hned som.musela nosit tehu nohavice lebo som sa do.nicoho nezapla....a na konci sa mi az zle chodilo ..dychalo co bolo tak velke 🙂 narodil sa mi valibuk 55 cm a 4570 g. asi si robil miestecko hned od zaciatku. 🙂 tiez som bola pred tehu stihla. ....krasne mas to brusinko.... prajem pekne tehulkovanie.

barbara088
10. jún 2013

no ja som v 12tyzdni a mam take iste....opytaj sa nato lekara...

miska2603
19. jún 2013

Ja som 11tt a uz zacina byt vidiet...ale len trosku....ja sa uz neviem dockat kedy budem mat take ako ty.Mas krasne brusko. Ale ozaj velke na 11tt.

denisafono
19. jún 2013

nie je to fotomontaz? lebo toto sa mi zda trocha cez.

sisa29
19. jún 2013

ahoj.ja som 12tt a tiez mam brusisko jak hrom je pravda ze cakam 3 dietatko a ze je bezne ze vtedy mas vacsie brusko

hviezdicka111
19. jún 2013

no aj ja som 10tt a moje sa mi zda velke...ale toto je uz fakt nejak prehnane :D

bambulka12
22. jún 2013

ja som v 8.tt a tiez mi uz vykuka a take, ako mavam teraz vecer som mala pri prvom asi v 5.mesiaci 🙂 .Podla mna je to ok 🙂

kiaramia
23. jún 2013

ja som prave zacala 14tt a mam tiez dost velke brucho, uz od 12tt to bolo na mne riadne vidno...ked sa tak porovnavam s ostatnymi maminkami tu na MK, zvyknu mavat take brucho ako ja tak cca v 20-24tt 🙂 Netusim preco to tak je, normalne som relativne utla (50kg) . Je to moje druhe tehotenstvo, ale to prve sa podla mna neda ratat, lebo skoncilo v 8tt ☹ O to viac som na to brusko teraz hrda 🙂

marciixo
25. jún 2013

ja mam tiez obrovske brusko. Vzhladom na to, ze takmer nic nejem (naozaj len ked musim) mi pride az prilis velke. Ale mam ho take krasne gulate 🙂 Samozrejme, ze mi to neprekaza, len aby za nim neboli skryte ine nemile prekvapenia. :( Vraj cakame len jedno :D

hviezdicka111
25. jún 2013

@marciixo a aka si postava? 🙂 ja som bola prilis chuda a som aj dost mala 155cm a brucho velke nato ze len 11tt 🙂 a v podstate som ani nepribrala len brucho a zadok... 😀 😀 😀

marciixo
26. jún 2013

@hviezdicka111 no taka normalna.. 90-60-90 😀 😀 ale nie.. nie som ani vychrtlina ani pri sebe. na vysku 172cm take celkom bezne ziena 😉 Ale beriem Duphaston a citala som, ze pri nom dost rastie brusko. A mozno je to len nahoda. Chvalabohu okrem brucha ( prsia neratam 🙂🙂 ) zatial nevidiet ziadne ine znamky priberania.

andreasiskova3
7. júl 2013

fíha, riadne bruško, ja som síce ešte len v 8 +3 dni ale nepribrala som ani gram a ani brucho nemám. niekedy mám pochybnosť, či som vlastne tehotná 😀

majca1581
7. júl 2013

och jeje ja mam teraz take som v 7 mesiaci neviem ci este nie mensie 🙂 mozno tam bude viacero deticiek 🙂

nikadiablik
1. aug 2013

ja mam tiež už skoro take a dost mi už teraz vadi 😀